Обшанський влаштував бійку у стінах Ратуші

28.03.2017

Обшанський-Тітушко-e1477560525507Черговий конфлікт у міській раді спровокував начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський, але цього разу він закінчився бійкою прямо у стінах Ратуші. Як стало нам відомо із власних джерел, Обшанський вирішив нахамити керівнику рекламної компанії «Зорепад», який образ терпіти не став.

Вчора в приміщенні міськради відбувалась нарада заступника міського голови Володимира Середюка з представниками рекламного бізнесу. Проходячи повз «рекламщиків», які розмовляли в коридорі, начальник інспекції з благоустрою Сергій Обшанський, сказав Сергію Писаренко (директор рекламної компанії «Зорепад»), що завтра на виконкомі приймуть рішення про демонтаж його рекламних конструкцій. Спіч керівника інспекції був приправлений нецензурними висловами, тож йому зробили зауваження та нагадали про етику поведінки працівника міськради. На що Сергій Обшанський відповів, що він зараз розмовляє не як посадовець, і перейшов на особисті нецензурні образи. Після цього виникла бійка, адже такої ганебної та нахабної поведінки з боку посадовця міської ради представник рекламного бізнесу терпіти не став.

Нагадаємо, що це не перший скандальний випадок з керівником інспекції з благоустрою. Але незважаючи на петицію звільнити Обшанського, рекомендацію комісії з етики, численні скарги підприємців на хамську і деколи неадекватну його поведінку, Олексій Каспрук намагається не помічати цього і покриває свого підлеглого.

Зокрема, минулого року начальник інспекції з благоустрою спровокував конфлікти з депутатами міської ради Ярослав Петришиним, Валерієм Чинушем та колишнім депутатом обласної ради Назаром Горуком.

У вересні його інспектори з вулиці Степана Бандери демонтували кіоск підприємця Людмили Варгоцької. Того ж місяця з працівники інспекції за вказівкою Обшанського прибрали з «Соборки» олімпійські банери, які пропагували здоровий спосіб життя.

Обшанський разом із керівником МКП «Реклама» Тарасом Унруряном незаконно «зрізали» рекламні спотикачи, навіть ті, що були встановленні законно.

Також варто нагадати, що Обшанський допомагає Унгуряну «кришувати» бізнес на міському пляжі, через що влітку там теж виникла конфліктна ситуація.

Останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння громади стала неадекватна поведінка Сергія Обшанського у стінах Ратуші, коли він образливо висловився на адресу жінки-депутата Любові Сорохан, і намагався спровокувати бійку з депутатом Валерієм Казиміровичем обливши його зі склянки водою.

Депутатська комісія з питань законності, регламенту та депутатської етики рекомендувала Каспруку звільнити Обшанського. Але замість цього мер виписав йому премію та відправив у відпустку.

Роман Данильчук

Коментарі
  • Муля, жалко что не брат Олег.))))) Если бы Олег вклепал – обсранскього похоронили сразу во дворике ))))

  • і такі люди оточують Каспрука. Меру пора думати стосовно тих, кого він посадив у чиновницькі крісла

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому захисники тварин за Продана?