Перевибори мера. Каспрук боїться втратити ланцюг бургомістра

21.04.2017

каспрукУ світлі обговорення гучної заяви Олексія Каспрука про його звернення до Верховної Ради щодо необхідності призначення позачергових виборів Чернівецької міської ради та подальшого пошуку оригіналу цього документу, який мер чомусь вирішив приховати від громади, всі якось упустили одну маленьку, але дуже важливу деталь.

18 квітня під час свого виступу з високої трибуни сесійної зали Ратуші Каспрук озвучив заяложені тези своїх партійних босів по «Народному фронту» Максима Бубака та Миколи Федорука, що діючі депутати міськради – це абсолютно зло. Наприкінці свого виступу він пафосно додав, що одночасно з виборами ради мають відбутися і вибори міського голови, бо у них спільна відповідальність за стан справ у місті.

Гарні слова, нічого не скажеш. Проблема лише в тому, що вони, м’яко кажучи не відповідають дійсності, адже у напівтаємному доносі на депутатів, який Каспрук відправив голові ВР Парубію не має жодного слова про перевибори мера.

Є лише тони словесних помиїв на депутатів про те, що вони погано працюють, затягують сесії, не хочуть брати сумнівні валютні кредити та приєднувати проблемну Чорнівку і треба їх, якщо не до стінки поставити, то хоча б із сесійної зали вигнати.

А от про вибори себе коханого Каспрук чомусь забув написати Парубію. Навряд чи наш всенародно обраний мер досяг того віку, коли такі речі можна списувати виключно на склероз.

Тому ризикнемо припустити, що зробив він це свідомо. Пафос Каспрука про його готовність йти на перевибори мера є всього лише спробою зробити гарне обличчя при абсолютно поганій грі «Народного фронту».каспрук..

Рейтинг цієї політичної сили у Чернівцях ледь дотягує до жалюгідних 4%. Діяльністю самого Каспрука незадоволені 43% мешканців міста. І з таким політичним шлейфом треба не про вибори мріяти, а діставати з шухляди револьвер і вчиняти чоловічий поступок.

З іншого боку, для Бурбака та Федорука зіц-голова Каспрук у головному кріслі Ратуші це можливість зберігати хоча б мінімальний вплив у Чернівцях. Бо програвши вибори і до ради, і міського голови, у цієї дружньої гоп-компанії кулявлобів буде одна дорога: валіза, вокзал, Ростов.

Тож, у такій ситуації нам світять хіба що перевибори міської ради, бо у Верховної Ради є залізна відмазка: про вибори мера в листі Каспрука ні слова.

Ліву відмазку перед чернівчанами Каспруку напише його креативна радниця Карімова. І всі, нібито, залишаться задовлені.

Зрештою, міг же ж наш мер хоч раз у житті проявити реальну, а не удавану принциповість і хоч декількома рядками у своєму листі згадати, що перезавантажувати треба не лише раду, але й його самого. Міг, але не схотів.

Перемогли політична доцільність і тваринний страх самому опинитися на полігоні біля Чорнівки…

Захар Подкидишев  для рубрики «Блоги»

Comments

comments

Коментарі
 • Каспрук умен, хорошо знает закон и в своем обращении в парламент написал только то, что позволяет закон. Решение об прекращении полномочий мера принимает или горсовет или сам мер. Написав такое в обращении к парламенту, мер только бы показал юридическую безграмотность. Каспрук все правильно сделал!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнується царство Бурбака

  Останні новини