«Народний фронт» з тріском програє вибори в Україні та у Чернівцях

19.04.2017

Народний фронт

Такими є дані опитування Третього всеукраїнського муніципального опитування проведеного соціологічною групою «Рейтинг» від імені «International Republican Institute».

Якби вибори до Верховної Ради відбулися зараз, то партія Арсенія Яценюка не подолала би прохідний бар’єр і не потрапила до парламенту.

В середньому по Україні за «Народний фронт» готові віддати свої голоси трохи більше 1% виборців.

Найбільше підтримки «фронтовики» мають у Чернівцях – 4%. Це в принципі не дивно, адже Буковина є базовим регіоном для цієї партії. Та Арсеній Яценюк, Максим Бурбак, Микола Федорук та інші члени «Народного фронту», яким Чернівці дали путівку у життя, настільки скомпрометували себе, що навіть у рідному місті не в стані подолати п’ятивідсотковий прохідний бар’єр до Верховної Ради, і мають такий же рівень підтримки як і колишні регіонали, які нині діють під брендом «Опозиційний блок».

Якщо зробити проекцію цього опитування на місцеві вибори, то і тут у «Народного фронту» абсолютно не райдужні перспективи. Адже в опитуванні «Рейтингу» ще й  не врахована місцева партія «Рідне місто», яка у 2015 році на виборах до Чернівецької міської ради перемогла набравши 23%, а «Народний фронт» під загрозою неподолання прохідного бар’єру у 5%, не пішов на ті вибори окремо і влився у списки більш рейтингового БПП «Солідарність».

Тож, якби місцеві вибори відбувалися разом з парламентськими, електоральні настрої чернівчан навряд чи би суттєво змінилися і «Народний фронт» пролетів би повз сесійну залу Ратуші, так само як і повз Верховну Раду.

Загалом, електоральні настрої чернівчан на виборах до Верховної Ради розподілилися наступним чином:

 

ВО «Батьківщина»  – 11%

БПП «Солідарність» – 10%

Радикальна партія – 7%

ВО «Свобода» – 6%

Самопоміч – 5%

Громадянська позиція – 5%

 

Інші партії у Чернівцях не долають прохідний бар’єр до парламенту.

опитування

Comments

comments

Коментарі
 • Їх основне завдання відволікти увагу суспільства від недолугого керування містом, від кримінальних справ, крадіжок, безладу та безгосподарності!

  • Тільки Каспер відремонтує вул.Б.Хмельницького!
   тільки він виведе з боргів Водоканал, тільки він зупинить мафію “перевізників”, тільки він знищить чиновників-хабарників, тільки він є запорукою розквіту нагого европейського міста!
   Ніхто крім нього!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Магія чисел і рожева мрія Каспрука