Владика Феогност запросив румуномовні громади до Румунського Вікаріату Православної Церкви України
![](https://promin.cv.ua/uploads/posts/2024-04/thumbs/1712316909_47629932-dfc9-443f-8e9e-11545c2b91bc.jpeg)
Релігійним громадам буде надано право на дотримання румунської православної богослужбової, мовної та календарної традицій
Сьогодні, 5 квітня, у Чернівцях Єпископ Чернівецький і Буковинський Православної Церкви України Феогност виголосив заяву-звернення до віруючих православних християн Чернівецької області, які проживають у румуномовних громадах Буковини. Зокрема, він запросив православні громади долучитися до Румунського Вікаріату Православної Церкви України, пише видання “Чернівецький промінь”.
Новостворений вікаріат має особливу адміністративну структуру з правами самоврядування в складі ПЦУ. Релігійним громадам, які виявлять бажання увійти в румунський вікаріат, буде надано право на дотримання, за власним вибором, румунської православної богослужбової, мовної та календарної традицій.
Залишити відповідь