43 % чернівчан незадоволені діяльністю Олексія Каспрука на посаді міського голови, – опитування

13.04.2017

каспрукУ загальноукраїнському рейтингу Каспрук посів 17 місце.

Нещодавно оприлюднили рейтинг комфортних міст України, в якому Чернівці посіли ганебне для себе 21 місце з 24. Звичайно ж, легенда, яку розганяли лояльні до Олексія Каспрука ЗМІ та «боти» у соцмережах про те, що це «лівий» рейтинг проведений невідомо ким, може б і пройшла, якби не одне але.

Рейтинг оснований на результатах всеукраїнського муніципального опитування проведеного авторитетною соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту (IRI) і грунтується він саме на думці чернівчан. Саме вони дали оцінку якості сфер та послуг у місті, а також міському голові.

Більшість, та й мабуть сам Олексій Каспрук, не переглядали 230 сторінок результатів цього дослідження, а дарма, адже там є багато цікавих і незручних для мера цифр.

Страшилка про поганих депутатів і нещасного мера дуже гарна, і, як то кажуть, «піпл хаває» завдяки підконтрольним Каспруку ЗМІ. Але все більше чернівчан, починає задавати Каспруку незручні питання, відповідей на які у Олексія Павловича немає. Звичайно байки про «екс-ригів» ще на певну частину населення діють. Та як показують результати цього дослідження, чернівчани втомились від цих відмовок, і все це відображається на рейтингу самого мера, який стрімко скочується у прірву. І поки він не прирівнявся до майже «нульового» рейтингу його партії «Народний фронт», єдиний шанс вберегти йому тепле крісло, провести перевибори, про що з трибуни Верховної ради України напередодні горланив його партійний бос Максим Бурбак.

43 % опитаних чернівчан незадоволені діяльністю Олексія Каспрука на посаді міського голови. З них 19% зовсім незадоволені і 24% швидше незадоволені. Ще 9 % взагалі нічого не знають про його діяльність.

Лише 2% чернівчан дуже задоволені роботою мера Чернівців, а 33% швидше задоволені ніж ні.

2343242

Але звичайно тут більш цікавий не низький рейтинг Каспрука, а динаміка. Якщо порівняти цьогорічні результати з опитуванням, що проводилось у 2016 році, то прослідковується значне падіння його рейтингу в оцінках чернівчан. Знову мабуть депутати винні?

Рік тому повністю незадоволених його діяльністю було на 9% менше (10% проти 19% цьогоріч). Так само мало як і цього року (4%) було повністю задоволених його роботою, але й половина з тих розчарувались у міському голові. Ще на 4% зменшилась кількість чернівчан, які були «швидше задоволені» діяльністю мера.

234342

Схоже, що тактика репосту «няшних» картинок у Фейсбуці та селфі з котиками більше не діє. Не працює і тема зі «зрадою поганих депутатів». Очевидно, що потрібно змінювати «темники» в інформаційному полі лояльних до себе ЗМІ, адже за довгі роки в штабі Каспрука його радниці та радники, окрім «екс-регіоналів» та «непрацюючих депутатів», так і не спромоглися вигадати щось нове. Власне в такій ситуації взяти б та й почати нарешті працювати на чернівчан і для Чернівців, проявити свої професійні управлінські якості.

Але тут і випливає головне питання, яке раніше чернівчани задавали лише тихенько самі собі на кухнях, а тепер все частіше вимовляють вголос: А чи є у Каспрука взагалі ті професійні управлінські якості? Чи верх його можливостей недолугий, давно вже не світло-музичний, фонтан на площі Філармонії, який чернівчани охрестили «коритом», і «вище голови» не стрибнеш?

Роман Данильчук

Comments

comments

Коментарі
 • Каспер – найкращій преємнік та учень Хведорука та продовжувач його справи

 • Скільки би не говорили гадости на Каспрука, але альтернативи для міста Чернівців крім Каспрука немає

 • Досить вже обливати брудом мера, обраного тисячами чернівчан. Якби йому депутати своїми склоками не заважали, то і результати були б кращі. Таке враження, що на сесії депутати змагаються в тому, хто краще Каспрука ганьбити буде.
  гарно сказав Олександр Мостіпака: Тож, оскільки тепер у міськраді чітко простежується криза традиційних фракцій (когось звідкись гонять, хтось звідкілясь сам утік би, але нема куди), то я би запровадив нові назви – за родом занять та інтересів депутатів. Наприклад, фракція “підглядунів” (лідер Ростислав Романович), фракція “вайфайників-самолюбувальників” (лідер Володимир Васильович), фракція “підслуханів і піднюханів” (лідер Василь Сафронович), фракція “лютеранців- сароненависників” (Віталій Михайлович), фракція “мовчунів” (ті, хто вже рік виконує роль масовки для групи авантюристів). І загальна назва “рада триндунів, несунів, крадунів, брехунів і шпанів без штанів”. Весело, блін. А ніби ж думають, що поважні і шановані люди.

 • Ты дорости до депутата,потом свои тупые погоняла будешь раздавать.А их как бы тоже люди выбирали; ты в курсе?

 • Каспрук – це ганьбовище для міста, з нього такий керівник як карімової балерина.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Магія чисел і рожева мрія Каспрука