Українцям за кордоном не видають уже оплачені та виготовлені паспорти

24.04.2024

Призупинили надання консульських послуг українським чоловікам призовного віку, які перебувають за кордоном

Держпідприємство “Документ” офіційно заявило про зупинення видачі документів за кордоном. Повідомляється, що видача паспортів можлива для дітей віком до 12 років, у зв’язку з відсутністю необхідності біометричної верифікації.

Про це йдеться у повідомленні ДП “Документ”, пише видання “Чернівецький промінь”.

У відомстві кажуть, що сталися технічні проблеми.

“На жаль, з технічних причин призупинено видачу готових документів у закордонних підрозділах ДП Документ. Подання заяв-анкет на оформлення паспортних документів здійснюється у звичайному режимі”, – повідомили у Facebook Центру обслуговування громадян “Паспортний сервіс”.

Українцям за кордоном не видають уже оплачені та виготовлені паспорти

У Міністерстві закордонних справ України тимчасово обмежили надання консульських послуг для чоловіків віком 18-60 років, які перебувають за кордоном. Розпорядження вже з’явилося на сайті Посольства України у КНР, а також Посольства України у Х’юстоні (США), пише видання “ФОКУС”.

Нові правила діятимуть, допоки чиновники не отримають додаткових роз’яснень щодо порядку застосування положень нового закону про мобілізацію.

“З урахуванням пунктів 6 і 16 частини першої статті 8 Закону України “Про правовий режим військового стану”, у зв’язку з широкомасштабною збройною агресією РФ проти України, що триває, з метою врегулювання питання військового обліку з територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки та наявності військово-облікових” документів, за дорученням Міністерства закордонних справ України, починаючи з 23 квітня 2024 року тимчасово зупиняється вчинення консульських дій за заявами громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, крім дій, пов’язаних з оформленням посвідчень особи на повернення в Україну“, — повідомили у МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи