«Самопоміч» вирішила не відкликати з міськради своїх тушок від «Народного фронту»

03.04.2018

Ставчанський МатвієнкоВиявляється Каспрук не обмовився, коли напередодні зборів з відкликання депутатів міськради від «Самопомочі», в ефірі телеканалу ТВА заявив, що відкликати будуть лише чотирьох депутатів замість шести, як про це неодноразово зазначали керівники місцевого осередку партії.

Як стало відомо «Самопоміч» подала документи лише на чотирьох депутатів. Документи на відкликання двох тушок від «Народного фронту» Ставчанського та Матвієнка, так і не потрапили до міської виборчої комісії.

«Чернівецька міська виборча комісія отримала повідомлення про початок процедури відкликання за народною ініціативою чотирьох депутатів від партії «Самопоміч»: Богдана Ковалюка, Віталія Гавриша, Аліни Олевич та Андрія Брязкало», – прокоментував голова Чернівецької міської виборчої комісії Сергій Бостан ІА «АСС»

Ще до зборів ми прогнозували саме такий варіант розвитку подій, але керівник міського осередку «Самопомочі» Олексій Попович, запевняв, що відкликання будуть робити по усіх шістьох депутатах. Говорив він це і у коментарях ЗМІ одразу після зборів. Але згодом, щось змінилось і документи на відкликання Ставчанського та Матвієнка, яких пов’язують з Максимом Бурбаком, десь загубились по дорозі до МВК.

Вчора в «Самопомочі» заявили про початок збору підписів на відкликання депутатів і запрошували чернівчан сьогодні до свого офісу чи на Центральну площу. Але сьогодні в офісі заявили, що не мають підписних листів, а на центральній площі намет «Самопомочі» так і не з’явився.

Впродовж доби ми намагались отримати коментар з цього приводу у голови міського осередку політичної партії «Самопоміч» Олексія Поповича, але наші численні дзвінки та повідомлення у мережі фейсбук, він проігнорував.

Нагадаємо, що на зборах з відкликання депутатів «Самопомочі» були помічені численні представники та прихильники партії «Народний фронт», а поруч з центральним палацом культури, де відбувались збори, рідний брат Максима Бурбака Олексій зустрічався з Сергієм Лазарєвим, який згодом був присутнім та підбурював людей на зборах.

Як відомо Олександр Ставчанський та Віталій Матвієнко входять до групи депутатів Бурбака «Спільними зусиллями захистимо Чернівці», де окрім них є ще четверо представників «Народного фронту». А свої голосування Ставчанський та Матвієнко узгоджують з представниками «Народного фронту» та голосували за усі земельні шкурняки Максима Бурбака.

Comments

comments

Коментарі
 • А нащо всякі листочки готувати чи намет ставити, якщо журналісти ТВА і арацівники Нашої ряби можуть підписатися

 • історія з відкликанням та підписами – чистої води фарс! І те, що відкликають лише 4-х депутатів – всьому підтвердження

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

  Останні новини