Депутати від«Самопомочі» Ставчанський та Матвієнко отримують вказівки від Бурбака (відео)

13.09.2017

Ставчанський Матвієнко

Депутати Чернівецької міської ради від фракції «Самопоміч» Олександр Ставчанський та Віталій Матвієнко вкотре підтвердили, що вони у цій політичній силі є засланими козачками Максима Бурбака.

Сьогодні у мережі з’явилося відео на якому видно як вони після отримання чергової порції вказівок виходять з громадської приймальні Максима Юрійовича на вулиці Заньковецької.

В принципі, ніхто й не сумнівався у тому, що Ставчанський та Матвієнко є частими гостями у цьому приміщенні. Особливо напередодні сесій міської ради.

Під час перерв у сесійних засіданнях вони беруть участь у нарадах з депутатами від «Народного фронту» і під перше, друге та компот так само отримують чергові порції вказівок від партайгеноссе Бурбака.

Результати поіменних голосувань свідчать, що Ставчанський і Матвієнко практично завжди синхронно голосують з «Народним фронтом». А коли мова йде про підтримку шкурних земельних питань Бурбака, то вони всупереч інтересам громади та здоровому глузду і на догоду Максиму Юрійовичу без зайвих докорів сумління тиснуть кнопку «за».

У березні цього року на цьому попався Олександр Ставчанський. Тоді було оприлюднене відео на якому чітко видно як під час одного з голосувань він не радиться з колегами по фракції, а отримує вказівки як голосувати від депутата з «Народного фронту» Сергія Грекова.

Своїми діями Ставчанський та Матвієнко вже давно зрадили партію від якої балотувалися та виборців, які за них голосували. Вони настільки плазують перед Бурбаком, що коли нардеп декілька разів називав «Самопоміч» «Самонемічю» ні один, ні другий не знайшли у собі мужності хоча б якось йому заперечити своєму господарю і встати на захист політичної сили, яка дала їм путівку у політичне життя.

При цьому, і Ставчанський, і Матвієнко вчепилися у свої депутатські крісла так, що їх і трактором не відтягнеш. Адже коли центральне керівництво «Самопомочі» дало їм вказівку написати заяви про складання мандатів, але вони категорично відмовилися це робити.

Тому сьогоднішнє відео – зовсім не сенсація, а чергове підтвердження того, що Ставчанський і Матвієнко це звичайні політичні зрадники і банальні тушки Бурбака і «Народного фронту».

Comments

comments

Коментарі
  • Знімали небайдужі люди, які очі чернівчанам хочуть відкрити на всі підбурбаківські нечистоти

 • То й не секрет, як і те, що саме вони писали доноси на своїх колег. Бурбак як г**но – до чого не доторкнеться – все стає таким як він.
  Шкода, що Ставчанський і Матвієнко в груди б’ються, що вони великі АТОвці

 • Цікаво, їм не соромно перед своїми дружинами, сосідами та взагалі знайомими!?? Гадаю люди голосували за них як за людей а не за маріонеток бурбака та партії з 1% рейтингом

 • Бешлей зніми на відео як моя жінка до сусіда ходить! І то більше користі від “рідного міста” буде, доречі сусід мій – ваш риговський прихильник!!!

 • як легко хлопці продалися за “ніщо” Бурбаку. І сидять же спокійно у депутатських кріслах

   • та їм плювати на сором, головне, що Бурбак просуне їх наступних виборів і вони знову зможуть вірно служити кулявлобам

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів

  Останні новини