Каспрук здав плани Бурбака та «Народного фронту» по знищенню чернівецької «Самопомочі» (відео)

24.03.2018

каспрук тваВчора в ефірі провладного телеканалу «ТВА» мер Олексій Каспрук обмовився, що громада міста буде відкликати чотирьох депутатів міськради від «Самопомочі».

Олексій Павлович, як ніхто інший, чудово знає, що фракція «Самопомочі» налічувала шість депутатів. Але це саме той випадок, коли обмова вийшла виключно по Фрейду.

Нагадаємо, що після того, як фракція «Самопомочі» у міській раді прийняла рішення про саморозпуск, хтось дуже оперативно вирішив провести збори чернівчан щодо відкликання депутатів за народною ініціативою. Мовляв, якщо фракції не має, то і депутатів треба замінити.

Але, за дивним збігом обставин ініціатори сьогоднішнього дійства з відкликання намагаються спрямувати народний гнів виключно на чотирьох депутатів: Віталія Гавриша, Богдана Ковалюка, Андрія Брязкала та Аліну Олевич. Саме вони фігурують на рекламних плакатах у соцмережах і закликом прийти і відставити. А от двох інших депутатів від «Самопомочі» Віталія Матвієнка та Олександра Ставчанського, нібито, й не існує у природі.плакат_самопоміч

Давайте пригадаємо, що до списку «Самопомочі» Ставчанського і Матвієнка засунув Максим Бурбак, і з перших днів каденції вони стали вірними сателітами та тушками «Народного фронту».

Так само ні для кого не секрет, що вже більше року Максим Юрійович намагається повністю  підім’яти під себе чернівецьку «Самопоміч».

Тому стає очевидним , що за лаштунками сьогоднішніх зборів стоїть саме «Народний фронт». І зайвим підтвердженням цього є той факт, що за відкликання депутатів активно агітує начальник Інспекції з благоустрою Сергій Обшанський. Людина, яка не має жодного відношення до «Самопомочі», але є вірним членом команди «Народного фронту».

Зрозуміло, що у такій ситуації вірних бурбаківців Ставчанського і Матвієнка чіпати не будуть. Що і підтвердив Каспрук своєю вчорашньою обмовкою, якою «викрив» плани Бурбака і «Народного фронту», і показав, хто насправді, є ініціатором, так званих, зборів громадян.

Comments

comments

Коментарі
 • пєльмєнь як завжди – палить всю кантору Бурбаку) Хоча треба бути взагалі недалеким, аби не догадатись кого народний фронт хоче посунути з депутатів, але вся суть у тупості Каспрука таки лишається головною…

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

  Останні новини