Вантажівка, що перекинулась з контрабандою у Румунії, шість разів безперешкодно проходила чернівецьку митницю коли зміною керувала людина Салагора

10.10.2018

161(10)

“Батько” дає добро на контрабанду?

Цікаву інформацію оприлюднив громадський активіст Валерій Аіріні на своїй сторінці у мережі фейсбук. Виявляється вантажівка, яка нещодавно нашпигована контрабандними цигарками легко проскочила пункт пропуску «Порубне», а згодом потрапила у ДТП в Румунії і перекинулась, не вперше так просто проходить чернівецьку митницю.

За даними громадського активіста лише за останні пів року вантажівка щонайменше шість разів перетинала пункт пропуску «Порубне». За неймовірним збігом обставин, її ні разу не перевіряли, і усі рази вантажівка проходила митний пост коли зміною керувала одна й та ж людина, – Олександр Попадюк, близька людина начальника Чернівецької митниці Миколи Салагора (керівник митниці був свідком на весіллі Попадюка, і той звертається до Салагора не інакше як «батько»). Як то кажуть, соупадєніє? Не думав.

Ось дати і час коли вантажівка безперешкодно перетинала український кордон на КПП «Порубне»:

  1. 26.05.2018, 23:13
  2. 10.06.2018, 16:05
  3. 22.06.2018, 14:39
  4. 08.07.2018, 14:51
  5. 08.09.2018, 11:14
  6. 04.10.2018, 14:39

кнтрНу і є ще яскрава ознака, що вантажівка не просто так перетинала без перевірки митницю. Є таке поняття у митників як «ризик», тобто автомобіль, який по маршруту свого слідування відхиляється від курсу, або занадто довго їде до митниці, має бути перевірений.  Усі рази дана вантажівка якось дивно добиралась з Білорусі до нашої митниці, а цього разу шлях який долається за 12 годин, вона їхала 2 доби. До речі, і цигарки в ній були явно не білоруські, а ті марки, які найбільше виявляють на нашому кордоні у контрабандистів.
Начальник Чернівецької митниці Микола Салагор у своє виправдання сказав, що вантажівка була опломбована, тому її і не перевіряли. Звісно, це дуже важко замінити товар у тентованій вантажівці не порушуючи пломби, тому спроба уникнути відповідальності гарна, але не переконливо.

Залишається лише здогадуватись, що перевозила дана вантажівка минулі рази, але щось нам підказує, що не пральний порошок.

Нагадаємо, що випадкова ДТП в Румунії викрила контрабандні схеми «Народного фронту». Перевернулася фура на сербських номерах, що заїхала безпосередньо з України, в якій було 1500 ящиків контрабандних цигарок. Випустили фуру з контрабандою співробітники Чернівецької митниці, пункту пропуску Порубне – Сірет.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом контрабанди на митниці, яку контролює нардеп Максим Бурбак.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?