Каспрук запитав у Продана чому у місті погані дороги

12.01.2019

50303801_1204465396375603_4144480261947523072_nСекретар міськради Василь Продан вкотре продемонстрував, що він відкритий для громади міста і запросив чернівчан, яких хвилює стан доріг у місті, обговорити це питання на неформальній зустрічі.

Щоправда, окрема група людей спробувала перетворити конструктивний діалог на фарс та клоунаду. За іронією долі цією групою “керував” Олексій Каспрук, якого саме через бездіяльність та безгосподарність усунули з посади міського голови. І жахливий стан доріг у місті, які за його керування майже не ремонтувались, став одним із головних аргументів для депутатів у прийнятті того рішення.

Тим не менш, сьогодні екс-мер намагався показати, що дуже турбується станом доріг. Але насправді виглядало досить кумедно, коли людина, яка за три роки на посаді міського голови довела дороги у Чернівцях до ганебного стану, питає у свого наступника, який на посаді лише кілька місяців, чому у місті жахливий стан доріг.

49840230_1204465373042272_1092170553709559808_nПродовжили спроби екс-мера перетворити зустріч на фарс адвокат Каспрука у суді Тетяна Шепелько, а також дружина звільненого начальника управління освіти Ольга Мартинюк. Після цього вже вдалось перейти до більш конструктивної бесіди та обговорити стан доріг у місті та проблемні питання.

Звісно, усувати наслідки бездіяльності Каспрука досить важко. Тим не менш за короткий період, вдалось зробити ремонт на понад 30 найбільш аварійних дорогах міста. Більше зробити не дозволили погодні умови. Та вже зараз міська влада активно готується до ремонту доріг, який розпочнуть не як за часів Каспрука в кращому випадку влітку, а як тільки буде плюсова температура кілька днів. Владники переконані, що не буде таких відмовок, як у екс-мера, що не працює асфальтний завод, немає проектної документації, немає дорожніх знаків і так далі. Це стало можливим завдяки тому що ремонт доріг став не сезонним явищем, а робота триває цілий рік. Тобто коли не дозволяє погода розробляється проектно-кошторисна документація і виконуються підготовчі роботи.

Фото: Андрій Жилкін

Comments

comments

Коментарі
 • Вкотре “журналісти” прогнулися під “папу”. Навіть автора статті не вказали, самим соромно

 • Якраз запитання Ольги Мартинюк були дуже доречними, але “команда самозванців” замість відповіді перейшла до демагогії.
  і так, чернівчани трохи розуміють масштаби цього грабунку громадських коштів(

 • Посмотрел эфир. Ппц… Каспруку до Продана уже далеко, в аргументах проигрывет полностью. Через некоторое время ему даже выходить на дебаты против Продана не стоит, деклассируют в ноль.

 • Да,пельмень,однако рассмешил ты людей.Помню плакаты,агитирующие за мэра Чинуша,где было большими буквами написано-“Чинуш-мэр”.А кто-то из шутников понаписывал ручкой перед словом мэр букву “У”.Так вот,в моральном плане это подходит к А.П.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Без емоцій — Президент Леонід Кравчук

  Останні новини