Сьогодні у Чернівці приїде святкова вантажівка Coca-Cola

09.01.2019

вантажівкаСьогодні у Чернівці приїде новорічна вантажівка Coca-Cola, однак цього року організатори дещо змінили локації.

Як повідомляють  на facebook-сторінці компанії Coca-Cola Ukraine, замість двох локацій у центрі Чернівців, святкова вантажівка  буде тільки на Центральній площі поблизу Ратуші.

«Новорічна вантажівка Coca-Cola #БудьСантою зробить зупинку лише біля міської Ратуші, за адресою Центральна площа, 1. Чекаємо вас з 14:00 до 20:00», – йдеться у повідомленні.

На чернівчан чекають розваги з ельфами, Сантою та полярними ведмедями, а також буде проведений конкурс. Кожен зможе отримали пляшку Сoca-Cola Zero із новорічним оформленням.

Щоб її отримати, потрібно зробити фото з святковими героями чи просто біля Новорічної вантажівки та викласти світлини на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook або Instagram із хештегом #БудьСантою.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів

Останні новини