У Чернівцях відновлять оглядовий майданчик

22.10.2018

бешлейЧернівецька міська рада, зокрема департамент житлово-комунального господарства, почав активно залучати волонтерів для наведення порядку в місті. Про це у програмі «Суть речей»  розповів директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

“Раді будь-якій допомозі громадських організацій та волонтерів. Зокрема, нещодавно провели акцію спільно з Українською академією лідерства. Прибрали оглядовий майданчик за Чернівецьким національним університетом, де раніше полюбляли зустрічати схід сонця випускники. Зараз маємо ідею спільно відновити це місце. І перший крок для цього вже зробили, провівши суботник”, – розповідає Володимир Бешлей.

Крім того, за словами пана Володимира, нещодавно до департаменту ЖКГ зверталися волонтери, які висловили готовність пофарбувати бордюри на Театральній площі у жовтий колір, – пише promin.cv.ua. 

“Ми прийняли пропозицію та надали їм увесь необхідний інвентар та фарбу. Сприятимемо такій діяльності і в подальшому, тому що це насправді велика допомога нам. І разом ми зможемо зробити місто кращим”, – каже Володимир Бешлей.

Comments

comments

Коментарі
 • Просто молодці хлопці!!! Є трохи піару, без цього тепер ніяк, але тихим сапом приводять місто до порядку. Можна тільки подякувати!

 • у місті нарешті буде порядок. А то мало того, що треба довести Чернівці до порядку, так ще й наслідки безгосподарності Каспрука виправляти

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі