Каспрук назвав журналістів провокаторами

11.10.2018

КобевкоВідстороненому екс-меру Олексію Каспруку, який періодично прес-конференціями нагадує чернівчанам про своє існування, не подобається, що представники мас-медіа, які до нього приходять ставлять незручні запитання та нагадують про його бездіяльність на посаді міського голови. А тому він продовжує вішати на них ярлики, як робив це і тоді, коли був очільником міста.

Зокрема, під час вчорашнього брифінгу шеф-редактор газети «Час» Петро Кобевко вкотре звернув увагу на те, що при Каспруку, особливо цього року, у Чернівцях практично не робилися дороги. І лише після його відставки 26 липня, розпочався ремонт доріг в усіх районах міста і всі чернівчани це бачать. Екс-мер, звісно, почав заперечувати, але так як аргументів на свою користь не вистачало, то Каспрук перейшов на особисті образи.

«Ви як журналіст взяли і збрехали… Будьте журналістом, а не провокатором», – сказав Кобевку Каспрук.

Олексій Павлович так і не навчився вислуховувати правду і кожен, хто її йому говорить – це брехун, провокатор і майже “агент кремля”.

Comments

comments

Коментарі
 • Повністю з Вами погоджуюсь, пане Петре, бо Каспруку завжди не подобались ті люди які кажуть правдуm він звик “купатись” в брехні я в манні небесній.

 • Вот так рассыпается в прах мифический образ виртуального мэра, созданный вездесущей Каримовой. )))) Леша, кури бамбук и просись к Писяю в ВР… может тебе повезет, и Сеня со своим заоблачным рейтингом популярности возьмет тебя кнопкодавить?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі