Мера Чернівців відправили у відставку (відео)

11.07.2018

Каспрук ДідухНаразі невідомо, чи будуть призначені дострокові вибори, і чи буде Олексій Каспрук у судовому порядку оскаржувати рішення про свою «відставку».

Про те, що міській голова Олексій Каспрук відсторонений з посади, на своїй сторінці у facebook повідомив колишній депутат Чернівецької міської ради Володимир Дідух-Кобзар.

«Реалізуюючи норми Конституції України та закону про місцеве самоврядування, виражаючи волю територіальної громади міста Чернівці, я, як голова перших народних зборів – бургомістр, проголошую про відсторонення Олексія Каспрука з посади міського голови за халатне відношення до своїх повноважень та проголошую створення тимчасовий орган управління містом, як механізм безпосереднього управління територіальною громадою в лиці Ради старійшин та представників депутатських фракцій», – зазначив у своєму  відеозверненні Дідух-Кобзар.

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Технологія фальсифікації виборів