Каспрук визнав, що дороги у Чернівцях не ремонтуються

12.06.2018

1491988315_dsc_0035На останніх сесіях Чернівецької міської ради депутати неодноразово звертали увагу Олексія Каспрука на те, що у місті встановилися нормальні погодні умови, а тому треба негайно приступити до капітального ремонту чернівецьких доріг.

Міській голова запевняв, що у нього все під контролем і з 1 червня на всіх запланованих об’єктах з’являться робітники і дорожня техніка.

Маємо вже практично середину місяця, але ремонтні роботи практично ніде не розпочалися, і це на своєму сьогоднішньому брифінгу був змушений визнати Каспрук.

Зокрема, за його словами нині ремонтують лише вулицю Суворова. А от на вулицях Гагаріна, Січових Стрільців, Переяславській капітальні роботи так і не розпочалися.

Тому скоріш за все повториться історія минулого року, коли на ремонт доріг виділи 50 мільйонів гривент, чиновники Ратуші через свою бездіяльність змогли за 10 місяців освоїти лише 11 мільйонів і значна частина міських доріг залишилися без ремонту.

Фото: molbuk.ua

Comments

comments

Коментарі
 • Хотілося би звернути увагу чернівчан, що “дякуючи” нашим крючкотворам від ЗМІ, як Кобевко, Засрайський,…, “діячам” від влади, як Гливко, Шевченко, Тіміш, Рибак, Вася Продан….. і іншим, до нашої Буковини не хочуть їхати нормальні підрядники дорожно-мостової галузі. А місцеві, крім підприємства Р.Майора, не можуть навіть ” свиням їсти подати”.
  їсти подати”

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Хто виконає обіцянки Каспрука?