Чернівецька обласна організація політичної партії «За життя» набирає обертів

14.04.2018

кедьНещодавно, в управлінні юстиції зареєстрували  11 районних місцевих організацій політичної партії «За життя» та місцева організація в м. Новодністровськ.  Реєстрація організацій – це реальний  крок до об»єднання небайдужих буковинців, які прагнуть змінити країну починаючи з рідного села, міста та району.

«Спілкуючись з населенням, ми робимо висновки, що люди втомилися  від порожніх обіцянок, які не підкріплені конкретними справами. Буковинці завжди були і є соціально та політично активними, тому готові об»єднуватися і йти шляхом змін. Наш наступний крок,  вже найближчим часом  у кожному районі відкривати офіси партійної організації політичної партії «За життя», де будуть проводитись прийоми громадян, зустрічі однодумців та вестиметься активна політична робота», – зазначив голова Чернівецького обласного осередку   політичної партії «За життя» Володимир Кедь.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів

Останні новини