Каспрук проти ремонту проспекту Незалежності, Руської, Головної та інших чернівецьких вулиць

14.02.2018

КаспрукМіський голова не проголосував за програму, якою передбачається ремонт головних магістралей міста

Вчора під час сесії міськради Олексій Каспрук вже вкотре спробував перетворити засідання на цирк, звісно ж не забувши звинуватити у цьому депутатів.

Під час розгляду програми «Комфортне місто» депутати неодноразово наголошували на тому, що програма передбачає фінансування на 700 мільйонів гривень, натомість в бюджеті є лише 58 мільйонів.

Тож депутати, після правок програми, запропонували прийняти варіант в якому були найнеобхідніші витрати на 200 мільйонів гривень, зокрема і ремонт проспекту Незалежності, Руської та інших доріг у Чернівцях. Натомість інші пункти першопочаткового варіанту програми, секретар Чернівецької міськради Василь Продан, запропонував виділити в окрему програму, яку можна буде реалізовувати по мірі надходження коштів. Проте цю пропозицію Олексій Каспрук, в порушення регламенту, відмовився ставити на голосування, продовживши ставити на голосування пункти, які депутати, нібито викреслили з програми.

Звісно мотиви маніпулятивних дій Каспрука зрозумілі, викликати чергову хвилю обурення чернівчан на депутатів. Власне він це і не заперечував, заявивши, що спеціально зачитує пункти, щоб мешканці Чернівців чули, що депутати викреслили з програми. Але пояснити, чому він не ставить на голосування пропозицію включити їх до окремої програми, він так і не зміг.

Як і навряд чи пояснить чернівчанам, чому він не проголосував згодом за прийняття програми «Комфортне місто», якою передбачався ремонт доріг в Чернівцях, в тому числі проспекту Незалежності, вулиці Руської, Головної, Героїв Майдану та інших.

Саме про першочергову необхідність ремонту вищезгаданих вулиць Олексій Каспрук заявляв не один раз та постійно звинувачував депутатів, що вони відмовляються голосувати за виділення коштів. І ось коли настав час голосувати за програму, яка передбачає ремонт цих вулиць, Каспрук чомусь був проти цього, як і підконтрольні йому депутати.

Тож виходить, що міський голова лише у ЗМІ розповідає про те що ремонт доріг та громадський транспорт є пріоритетами у 2018-му році, а коли справа доходить до голосування, то кнопку «За» мер не тисне.

Зрештою, навіть без голосу Каспрука, депутати прийняли програму і вкотре підтвердили, що поки Каспрук розповідає байки про депутатів в підконтрольних ЗМІ, вони приймають важливі для розвитку міста програми.

Подаємо також протокол поіменного голосування за прийняття цієї програми

111111344

111345

Comments

comments

Коментарі
 • коли він нарешті зрозуміє, що оця його впертість убиває місто? Не хоче працювати – то хай складає повноваження мера

 • а за Каспруком і всі тушки “Народного фронту” не голосували. от як кулявлобні патріоти Чернівці “люблять”

 • ну, не голосував, значить ще не вкрав потрібну частину коштів на якийсь свій шкурняк, або шкурняк Бурбака.

  • НЕ ремонтуються не лише головні магістралі міста. Варто лиш проїхатись прилеглими до площі Філармонії вулицями – жесть! А що скажете про вулиці поблизу вул. Шевченка??? Олексій Павлович, коли за місто думатимете?

 • з ремонту Гагаріна зняли кошти, з ремонту інших вулиць теж помало на щось інше витрачають. все кудись виділяється, лиш не на те, що треба. ох, Олексій Палич, доведете ви чернівчан

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому бунтують ув’язнені СІЗО?