Кінотеатр Миколайчука перетворився на руїни (фото)

26.12.2017

кіно2Більше десяти років тут не демонструють кінофільми. Про колишній кафе-бар, який працював тут, нагадує лише мурована пічка у дворі. Зараз страшно навіть проходити повз будівлю, яка була колись одним з осередків культури та відпочинку Кіцманщини: розбиті вікна, сміття і побиті меблі в кімнатах, хащі у дворі… І це в центрі Кіцманя, біля школи, технікуму і гуртожитків, – повідомляє «Вільне життя».

Минув рік, як Кіцманська міськрада звернулася до районної ради з проханням передати приміщення кінотеатру на баланс кіцманської громади. Але через бюрократичну тяганину позитивної відповіді немає: адже кінотеатр є спільною власністю територіальних громад району і для її передачі потрібна згода усіх місцевих рад Кіцманщини. Такої згоди немає, грошей на ремонт будівлі в районному бюджеті – теж, а тим часом приміщення перетворюється на смітник і руїну. Місцеві розповідають, що ввечері тут збираються групи молоді, а про те, чим вони займаються в занедбаному приміщенні, свідчать розкидані пляшки з-під алкогольних напоїв, недопалки та інші речі.

кіно1

кіно4

кіно7

кіно3

кіно5

Comments

comments

Коментарі
  • Жалко,а ведь когда- то в “Дружбе” классные фильмы крутили.Все,что имели нормальное- профукали, “уважаемые”панове.

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як руйнують австрійську архітектуру