«Народний фронт» вимагає від Каспрука зірвати вибори секретаря міськради

07.11.2017

Каспрук-ПроданМер Олексій Каспрук продовжує робити все можливе, аби зірвати процес обрання секретаря Чернівецької міської ради.

Нагадаємо, що проект рішення про обрання на цю посаду голови фракції «Рідне місто» Василя Продана був оприлюднений ще 26 вересня. Однак, згодом зник, вдруге з’явився вже 28 вересня і таким чином не міг потрапити до порядку денного жовтневої сесії через недотримання 20-денного терміну з моменту оприлюднення. Команду зняти проект рішення з сайту Каспрук дав спеціально, адже необрання секретаря залишало його однопартійцям по «Народному фронту» Миколі Федоруку та Максиму Бурбаку мінімальні шанси протягнути через парламент голосування про перевибори Чернівецької міськради.

Щоправда, на пленарному засіданні 27 жовтня Каспрук спробував включити це питання до порядку денного. Та зробив він це не для прискорення процесу обрання секретаря, а для того, щоб спровокувати депутатів на порушення закону. Адже в такому випадку обрання секретаря можна було оскаржити в суді, і як наслідок, знову ж таки, створити підставу для розпуску міськради.

Депутати на провокацію мера не повелися і хочуть, щоб обрання секретаря відбувалося згідно чинного законодавства.

Про це Василь Продан повідомив в ефірі програми «Діалоги» на телеканалі «Чернівецькій промінь».

«Це важливе і суперечливе питання для міського голови, бо всі чітко розуміють, що міському голові не хочеться мати поряд з собою секретаря міської ради. Тому він просто не включив в порядок денний це питання як і має бути за 10 днів до сесії.

Для чого формується порядок денний? Для того, щоб можна було пройти розгляд цих питань в усіх комісіях, щоб з цим питанням могли ознайомитися фахівці. А вносити настільки важливе питання з голосу абсолютно неприйнятно. Мало того, це чітка підстава для оскарження цього рішення в суді. Тому, якщо Олексій Павлович вважає, що на жовтневу сесію термін ще не вийшов, то не вноси це з голосу, тому що питання має пройти всі комісії і всі процедури. Значить внеси його на наступну на листопадову сесію», – зазначив Василь Продан.

 Водночас, він переконаний, що на наступну сесію проект рішення про обрання секретаря теж не потрапить до порядку денного сесії.

«Я передбачаю, що і на листопадову сесію міський голова не включить до порядку денного цей проект рішення. Коли за 10 днів до сесії буде розпорядження, то я вас запевняю, що питання про обрання секретаря там не буде», – наголосив депутат.

Підтвердженням слів Василя Продана є той факт, що на сьогодні серед проектів рішень, які будуть розглядатися на листопадовій сесії питання про обрання секретаря не має. Хоча 20-денний термін сплив ще 27 жовтня і з цього часу на сайті з’явилося більше сорока нових проектів рішень. А от питання по секретарю у списку на листопад не фігурує.

Comments

comments

Коментарі
 • Каспрук чудово розуміє, що з обранням Продана вся “важність” міського голови згорить, як відьма в час інквізиції. І жоден бурбаківський шкурняк вже не просунеться

  • ні, він просто боїться, що втратить вплив у Чернівцях і повертатись після ганебного депутатства не буде куди

 • Каспрук як баба – сам не знає чого хоче – все одно ж оберуть секретаря, як би того не хотів Бурбак

 • Каспрук боїться – адже обравши секретаря, депутати фактично заберуть у нього можливість влаштовувати ниючі сцени, мовляв які погані депутати. Бо секретар толковий буде)

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Що стоїть за російським тавром?

  Останні новини