Будинок у Чернівцях, де жила голівудська зірка Міла Куніс, тепер належить депутату Держдуми від партії «Единая Россия» (відео)

04.11.2017

Голівудська зірка Міла Куніс, розповіла, що під час візиту у Чернівці її образили тим, що не пустили в будинок, де вона жила з батьками до переїзду в Сполучені Штати.

Кореспонденти ТСН відшукали власників будинку і виявилось, що він належить депутати Держдуми Росії від партії «Единая Россия».

Друг родини голлівудської зірки Міли Куніс Микола Бадай розповів, чому акторка разом із чоловіком не змогла потрапити у двір свого дитинства в Чернівцях. За його словами, в той день там просто нікого не було, про це йдеться в сюжеті ТСН.

“Ми дзвонили, там такі великі ворота, фірточка, ніхто не відповідав. Ми зайшли у сусідський будинок, винесли стілець, Міла через паркан подивилась будинок, подивилася двір”, – розповів Бадай. За його словами, відмовилися впускати всередину батьків Міли, але це сталося кількома днями пізніше.

ТСН з’ясувала, що частина двоповерхового дому, де раніше жила родина зірки, належить депутату так званої “Держдуми” РФ Валерію Скругу, а інша частина – його мамі.

Телефоном Марія Скруг пояснила, що її в той день просто не було вдома, а батьків зірки не пустила в двір жінка, що допомагає по господарству, бо літня пара здалася їй підозрілою. “Слухайте, зараз така криза, біженців купа, таке коїться. Ми бідна Україна. Це не Америка”, – пояснила власниця будинку.

Comments

comments

Коментарі
  • Частная собственность неприкосновенна.Какая разница кому она принадлежит,а Куни Лингус пусть п….т в свою омэрику.

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Коли закриють чернівецькі канали?