Буковинець Доскальчук переміг росіянина та став чемпіоном світу зі змішаних єдиноборств (відео)

25.09.2017

ДоскальчукУ Казані (Росія) на арені Баскетхолл відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств M-1Challenge83. У рамках турніру провели перший в історії організації бій за титул чемпіона в найлегшій вазі (до 57 кг).

У п’ятираундовому поєдинкові зійшлися фіналісти Гран-Прі – буковинець Олександр Доскальчук (8-1) і росіянин Вадим Малигін (11-3-1, MMA Північ).

Нащ земляк переміг представника Росії задушливим прийомом в другому раунді поєдинку та здобув чемпіонський титул. – повідомляє promin.cv.ua.

Олександр Доскальчук – майстер спорту міжнародного класу з панкратіону. Вихованець чернівецького клубу «Централ» (тренер – Петро Горюк) вигравав та ставав призером багатьох чемпіонатів світу та Європи з панкратіону.

Буковинець також неодноразово вигравав чемпіонат України (панкратіон, ММА). Олександра Доскальчука декілька разів визнавали кращим спортсменом міжнародної федерації панкратіону.