Громадський активіст Леонід Прокопчук вважає, що чоловік, який вбив собаку біля притулку, не винен. Його спровокувала бюрократія

13.09.2017

Вчора у Чернівцях біля притулку для тварин відбувся жахливий випадок. Чоловік привіз до притулку собаку, але не став чекати поки оформлять документи, дістав собаку із багажнику, поклав на землю та переїхав на автомобілі вбивши тварину, після чого втік.

Чернівчани були обурені цим злочином і вимагають від поліції знайти вбивцю тварини. Тільки в мережі Фейсбук пост про цей випадок поширили більше 1800 людей. Але як виявилось не усі розділяють думку захисників тварин.

Один із членів комісії, що має невдовзі перевірити діяльність МКП «Притулок для тварин» громадський активіст Леонід Прокопчук, вважає нормальним те що чоловік вбив тварину, бо мовляв довго чекав оформлення прийому собаки. Якщо б собак оформлювали швидше, такого б, на думку Леоніда Прокопчука, не сталося .

«Деякі люди, виявляється, тупо манали чекати на цю всю ниючу бюрократію. І для одного зі ста, о диво, вирішення проблеми через поселення собаки в притулку нічим не відрізнятиметься від вирішення проблеми через переїзд її колесами. Цей механізм, до речі, надзвичайно розповсюджений в тих штатах США, де притулки працюють за принципом “приймаєм поки лізе”, а не “трамбуєм всіх”. (“Немає місця? Ну, я зробив шо міг – прощавайте.” /І чавк-чавк колесами/). Звикайте, Чернівці.

Так, є закон, який трохи регулює межі допустимого. Але цей закон вичавлений з депутатів упоротим наглухо зоолоббі, котре думати навіть не збирається про реальні методи виконання закону.

Ну а коли закон застосувати раптом не вдаться — для справжньої феєрії торжества моралі лишаються незмінні зоозахисниці зі своєю невгасимою ненавистю», – написав він на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Логіка громадського активіста дивує, особливо у світлі того, що він невдовзі має перевіряти притулок для тварин. За такою логікою, якщо людина привозить стареньку бабусю наприклад до геріатричного пансіонату, а там довго оформлюють документи на прийом, викидаєш її з авто, переїжджаєш та їдеш, жаліючись на бюрократію та погану роботу пансіонату.

Звичайно кожен має право на свою думку, але страшно уявити про наслідки перевірки притулку для тварин саме такими громадськими активістами.

Comments

comments

Коментарі
 • А що це за “активіст” такий? Чим він відомий громаді? Хто йому дав такі повноваження щось перевіряти? Може він теж когось вже “чвак-чвак” чи просто придурок-бичара?

 • Цей прокопчук пише точно як повний дебіл. Це яким треба бути мудаком, щоб ще пхатися в “активісти”. Заточка до кожної бочки а не активіст.

  • Просто він бовдур. Не звертайте уваги на це недолуге. Ви його бачили, цього активіста? Сміх та й годі. Зачухане з засмальцованим волоссям та товстою с…акою

 • І як можна таких “людей” допускати до перевірки притулків, якщо там будуть тваринки які йому не сподобаються???? Буде ііх колесами давити??? Тепер розумію вислів!!!! :”Смотрю в глаза Собаки-человек…. Смотрю в злаза человека-Собака” Не лишаймо це безкарно!!!!!

 • Неприятно что такие прокопчуки становятся активистами. Нормальные люди уже перевелись?

 • Ага, аякже. А ще жінок гвалтують, бо ті “провокують”, а не тому що дехто пипкою думає і не може втримати її де треба. І кишені чистять в громадських місцях “бо погано лежить” щось там. Звісно адекватна людина керується своїми вчинками, а неадекватів треба лікувати, перевиховувати, ізолювати, або навіть страчувати.

  Не маєш часу чекати – висади пса з машини і бздуй собі. Важко повірити, що хтось назвавшись “громадським діячам” може захищати того недоумка.

 • ПРОКОПЧУК, ТИ МЕНІ ОЙ ЯК НЕ ПОДОБАЄШСЯ…МАЛО ТОГО, ТИ МЕНЕ ДРАТУЄШ ДО НЕСТЯМИ….Я ТЕЖ ХОЧУ ТЕБЕ “ЧАВК-ЧАВК”!!!!

 • і, зауважте, це людина з команди Каспрука. В мера всі такі друзі? Які не люблять ні тварин, ні людей?

 • Леонід, ти не активіст, ти ПОВНИЙ ДИБІЛ І ПОЦ, причому з великоі букви. Тебе би як суку викинути з машини і пару разів переїхати би, щоб ти тоді говорив???

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Політичні перспективи «Самопомочі»