Кушнірик перевищив свої повноваження, коли відмовився виділяти гроші на ремонт вулиці Богдана Хмельницького

15.06.2017

Хмельницького

Про це стало відомо під час сьогоднішньої позачергової сесії Чернівецької міської ради.

Зокрема, як повідомив голова фракції «Рідне місто» Василь Продан у 2014 році тодішній секретар міської ради, а нині незаконно призначений директор Департаменту ЖКГ, Ярослав Кушнірик перевищив свої службові повноваження, коли відмовив у виплаті авансу підряднику, що виграв тендер на ремонт вулиці Богдана Хмельницького.

«Секретар міської ради не має жодного відношення до виплати авансу. Це чітке перевищення службових повноважень. Цьому підряднику не дали аванс, бо у нього вимагали відкат. Мешканці вулиці ламали руки, ноги. Падали у відкриті каналізаційні люки. Вартість ремонту вулиці за три роки зросла на 15 мільйонів гривень», – зазначив Василь Продан.

Водночас, як зауважив депутат Володимир Бешлей, наступний підрядник, яким стало комунальне підприємство «МіькШЕП», неякісно облаштував дорожнє покриття, закупивши погану бруківку та порушивши технологію робіт.

За пропозицією Бешлея депутати прийняли рішення провести незалежну експертизу якості ремонту вулиці Хмельницького.

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Політичні перспективи «Самопомочі»