Начальник Управління капітального будівництва ОДА Олександр Пуршага представив нову школу у селі Мошанець (відео)

23.08.2016

ПуршагаКерівник Управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Пуршага, на своїй сторінці у мережі «фейсбук», опублікував відео новозбудованої Мошанецької школи.

«Кожен раз, коли споруджується певний об’єкт, в який вкладаю свої зусилля, своє терпіння, свій досвід, як будівельника, ловлю себе на думці, що в цих будівлях частина мене, мого життя. Бо, роблю в першу чергу для Людей і не на рік чи два, а на кілька поколінь.

У переддень 25-річниці незалежності, хочу представити вам, Буковинці, новий соціальний об’єкт Чернівецької області – Мошанецьку загальноосвітню школу I-II ступенів у Кельменецькому районі.

Будівництво школи почалось ще у серпні 2012 року. Були роки повільного будівництва, періоди інтенсивного зведення, але сьогодні, школа збудована і діти 1 вересня розпочнуть своє навчання за новими партами, у нових класних приміщеннях.

Результат роботи – прошу переглянути у відеосюжеті» – зазначив у дописі Олександр Пуршага.

Comments

comments

Коментарі
  • Лиш би поговорити!!! Скільки у таких як ти, Грицю, ненависті і злоби. Не тобі судити, ти лиш маленька частина світу цього. Дивись за собою і не розкидайся пустими, брудними репліками. Клоун!

  • Маєш докази, то звертайся в прокуратуру, чого лиш тут в коментах пишеш? А не маєш, то досить про зраду нити

 • Там докази вже є, не турбуйся. Розберуться з центром, а це на черзі. Готуй ” лижі ” на Румунію.

  • Лиш би поговорити!!! Скільки у таких як ти, Грицю, ненависті і злоби. Не тобі судити, ти лиш маленька частина світу цього. Дивись за собою і не розкидайся пустими, брудними репліками. Клоун!

 • Тільки но Пуршага розпочав голосувати в унісон з рідним містом, як тут же таймс розпочав його рекламувати. Подяки не довго прийшлось чекати.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Куди зникають гроші ЧНУ?

  Останні новини