Вибиті двері, розбите скло, усе в бур’янах: як міська влада дбає про пам’ятник першому трамваю

28.07.2021

Більшість туристів, які приїжджають у Чернівці потягом, розпочинають огляд міста з пам’ятника першому трамваю, який розташований неподалік залізничного вокзалу. Проте зараз пам’ятник перебуває в жахливому стані. Двері та скло розбиті, все поросло бур’янами, а сам трамвай, як нічліжку, використовують безхатченки, тож в середині купи сміття. Відповідні світлини на своїй фейсбук-сторінці оприлюднила телеведуча Інна Кубай.

«Від станції «Фольксгартен» він їхав через усе місто аж до моста через Прут, мав колись два класи, а влітку, в купальний сезон, переходив на відкриті вагони… ми любили його, коли він весело видзвонював дорогою, а ввечері повертався у свій притулок біля Фольксгартена» писав про трамвай Георг Дроздовський у книзі «Тоді в Чернівцях і довкола».

Зараз пам’ятка першому трамваю у Чернівцях видзвонює голосами безпритульних, а громадські вбиральні міста пахнуть краще за пам’ятку культури», – написала телеведуча.

Пам’ятник був на балансі Чернівецького тролейбусного управління, але чому комунальне підприємство перестало доглядати за трамваєм наразі невідомо. Тим більше, що нещодавно мер Роман Клічук призначив керувати цим комунальним підприємством свого професійного менеджера, колишнього міліціонера, Петра Продана.

Раніше міська влада знесла пам’ятник видатному буковинцю Сидору Воробкевичу у сквері навпроти ЧТУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини