Віталій Михайлішин обговорив з представником ОБСЄ ситуацію із затягуванням ТВК реєстрації 10 депутатів

18.02.2021

Спостерігачі місії ОБСЄ цікавились хто стоїть за затягуванням набуття повноважень десятьох депутатів міськради

Сьогодні Віталій Михайлішин в ході zoom-конференції з спеціальним спостерігачем моніторингової місії ОБСЄ в Чернівцях Джеймсом Бігусом, обговорив ситуацію з реєстрацією 10 депутатів міськради  від політичних партій «Команда Михайлішина» та «Рідне місто».

«Вже не лише чернівчан цікавить ситуація з реєстрацією депутатів від двох політичних сил за яких голосували містяни, ситуація також зацікавила ОБСЄ. Зокрема спеціальний спостерігач ОБСЄ цікавився, кому вигідне це затягування, хто за ним стоїть та коли зрештою депутати зможуть приступити до роботи», – зазначив Віталій Михайлішин.

Під час zoom-конференції лідер політичної партії «Команда Михайлішина» розповів представнику ОБСЄ, що ТВК за більш ніж півтора місяці так і не змогла зареєструвати депутатів, тож рішення про реєстрацію депутатів змушені були прийняти у ЦВК. Віталій Михайлішин висловив сподівання, що ті політичні сили, які стоять за блокуванням реєстрації депутатів, більше не будуть втручатися у роботу ТВК і депутати 25 лютого на сесії міської ради зможуть скласти присягу.

Нагадаємо 10 обраних депутатів від політичних партій «Команда Михайлішина» та «Рідне місто» подали заяви на реєстрацію ще наприкінці грудня, але в роботу ТВК стали втручатися представники коаліції «Єдиної Альтернативи» та «ОПЗЖ», які напряму давали вказівки членам ТВК як зривати засідання.

Зрештою ТВК, за вказівками групи Папієва-Клічука прийняла незаконне рішення про відмову в реєстрації 10 депутатів і реєстрацію наступних по списку депутатів. Це рішення скасувала ЦВК та звернулась до поліції через протиправні дії ТВК.

Поліція розслідує два кримінальні провадження, щодо незаконного рішення ТВК, за зловживання владою або службовим становищем і службове підроблення.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук не чує простих людей

Останні новини