Результати аукціону: вулицю Хотинську у Чернівцях ремонтуватиме ТОВ «ПБС»

10.09.2020

Компанія переможець аукціону запропонувала ціну на 5 мільйонів меншу від початкової вартості

Сьогодні в електронній системі публічних закупівель «ProZorro» відбувся аукціон по тендеру на капітальний ремонт вулиці Хотинської. Стартова вартість робіт становила 211 332 464 гривень, а бажання взятися за ремонт важливої дорожньої артерії Чернівців заявили дві потужні дорожньо-будівельні компанії ТОВ «ШБУ-77» та ТОВ «ПБС».

У результаті торгів переможцем визнали компанію «ПБС», яка запропонувала ціну 206 030 011 грн, що на 5,3 мільйони менше від початкової суми.

Нагадаємо, що за ці кошти планують капітально відремонтувати майже 5 кілометрів дорожнього покриття на вулиці Хотинській. До переліку робіт, які будуть виконані, входить заміна водопровідної, каналізаційної і зливової мереж, влаштування світлофорних об’єктів, тротуарів та повна заміна асфальтного покриття.

Нещодавно Верховна рада проголосувала за основу проєкт виділення коштів на ремонт вулиці Хотинської у Чернівцях. Рішення підтримали 240 депутатів. Депутати чотирьох фракцій (Голос, ЄС, Батьківщина та ОПЗЖ) не підтримали виділення грошей з державного бюджету на ремонт вулиці Хотинської у Чернівцях.

Виділення коштів в парламенті лобіює нардеп Олена Лис. Голосування «в цілому» відбудеться орієнтовно в середині вересня.

Джерело: «Чернівецький промінь»

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

У Чернівцях скасована освіта

Останні новини