Самопоміч Бурбака

15.02.2017

СтавчанськийКонфлікти у міській раді вже не дивина для чернівчан, і основна лінія протистояння проходить між мером та депутатами. Існують конфлікти і між деякими депутатами, в переважній більшості між орієнтованими на Максима Бурбака та рештою. Але нещодавно вибухнув ще й конфлікт всередині однієї із фракцій. Виявилось, що депутат від «Самопомочі» Олександр Ставчанський регулярно писав доноси партійному керівництву у Київ на своїх колег.

Зазвичай коли існує проблема в середині колективу її обговорюють з колегами, але Ставчанський пішов інших шляхом. За спинами колег він їх обмовляв, а в сесійній залі робив вигляд ніби нічого не сталось.

Служба у військах Максима Юрійовича

Під час виборів Максим Бурбак активно розкладав своїх людей у різні партії, і якщо про те, що у «БПП» заходять депутати «Народного фронту» знали усі, то два «заслані козачки» у «Самопомочі», Ставчанський та Матвієнко, були ніби прихованими. Та достатньо трохи глибше копнути біографію цих депутатів і усе стає на свої місця.

помічник ВатаманюкОлександр Ставчанський політичну кар’єру розпочав з помічника депутата міськради від яценюківського «Фронту змін» Юрія Ватаманюка, який є однокурсником Бурбака.

Згодом майбутній депутат пішов добровольцем в АТО, але по якомусь, просто неймовірному збігу обставин, він опиняється не на «передку», як інші добровольці, а в «Держспецтрансслужбі» (Державна спеціальна служба транспорту), які підпорядковувались Міністерству інфраструктури на чолі з Максимом Бурбаком.

Підрозділ у якому служив Олександр базувався далеко від зони активних бойових дій, і вони займались відбудовою транспортних комунікацій та споруд, що були зруйновані під час бойових дій. Але випереджаючи гнівні коментарі, зазначимо, що ні в якому разі ніхто не збирається применшувати заслуг перед Україною усіх учасників АТО, незалежно від роду військ та діяльності, в тому числі і «фронтовиків», які зібрались в одному підрозділі.

Бурбак, Кавуля, Меленко, Ставчанський, Вишневський

Бурбак, Кавуля, Меленко, Ставчанський, Вишневський

Адже за не менш дивним збігом обставин служив Олександр Ставчанський пліч-о-пліч все з тим же Юрієм Ватаманюком, а також з іншими представниками «Народного фронту» Сергієм Лазарєвим, Андрієм Кавулею, Миколою Вишневським, Олександром Бакиновським, Степаном Меленко та теперішнім однопартійцем Віталієм Матвієнко. Хоча можливо ми обмовляємо людей, і це сліпий жереб долі, і справді неймовірний збіг обставин, що усі добровольці, усі 8 людей, які тісно пов’язані з Максимом Бурбаком, потрапили в підрозділ, який підпорядковується Максиму Бурбаку. Зрештою жоден з них так і не розповів як він потрапив у цей підрозділ, і як потрапити іншим бажаючим.

Ставчанський, Вишневський, Матвієнко,, Бакинський, Меленко, Лазарєв

Слід відзначити, що окрім статусу учасника бойових дій, усі були щедро винагородженні своїм покровителем. За вірну службу собі, Максим Юрійович розрахувався з ними гарними посадами. Зокрема, Юрій Ватаманюк очолив Держгеокадастр у Чернівецькій області, Сергій Лазарєв став начальником Держпродспоживслужби у Чернівцях, Андрій Кавуля очолив Дністрово-Прутське басейнове управління водних ресурсів, Микола Вишневський тепер працює старшим інспектором у відділі з питань державних закупівель міськради, Степан Меленко став членом виконкому. А Ставчанського та Матвієнка Бурбак зумів засунути у список «Самопомочі» де в них була задача перетягнути інших депутатів на бік Бурбака, а у разі якщо не вийде провокувати конфлікт. У «Самопомочі» від Бурбака мав бути ще й Александр Бакиновський, але його виключили зі списків напередодні виборів.

Після того як усі отримали посади, «фронтовики», так би мовити, залягли на дно і вже не так активно виступають у ЗМІ і, до честі, взагалі не хизуються службою в АТО. Хіба, що Ватаманюк безуспішно під шумок намагався відхопити земельну ділянку в самісінькому центрі на вулиці Аксеніна (Фрунзе). І Матвієнко виступив проти АТОвців і назвав «фейковою» їх програму по отриманню житла, за що АТОвці згодом різко відповіли на наступній сесії і сказали, що він не є учасником АТО і ніде не воював, якщо дозволяє собі такі виступи у бік інвалідів АТО.

А ось Ставчанський у своїх інтерв’ю про службу в АТО згадує частіше. І хоча на сесії він мовчазний і, здається, за усю каденцію не промовив ні слова, в інетрв’ю на «бурбаківських» інформресурсах та на своїй сторінці у фейсбуці він більш балакучий. Зрештою там же можна переглянути список «вподобайок-лайків» і побачити практично увесь «Народний фронт» та його прислужників, що пояснює в деякій мірі від кого людина і за кого.

Чому Бурбак обрав Ставчанського?

Бурбак, Меленко та Ставчанський

Бурбак, Меленко та Ставчанський

Успішний бізнесмен Ставчанський, має своє СТО і за 2014 та 2015 роки, не зважаючи на рік проведений в АТО, заробив понад 5 мільйонів гривень, і це лише з офіційних декларацій. За черговим збігом обставин бізнес депутата від «Самопомочі» розташований на «Гравітоні» у вотчині Бурбака.

Та за усі випадкові збіги колись потрібно розплачуватись, тож саме на нього Максим Юрійович робив ставку у «Самопомочі». Чому саме Ставчанський? На нашу думку, саме через те, що він має м’який характер, молодий та недосвідчений у політиці і легко піддається на маніпуляції Бурбака. Звичайно, що з досвідченим та старшим Матвієнко «працювати» було б значно важче.

Ставчанський МатвієнкоЩоб протягнути свої земельні «шкурняки» Бурбаку було потрібно якомога більше багнетів. Але того, що Ставчанський та Матвієнко увесь час голосують синхронно з групою «фронтовиків» під керівництвом Романчишина-Кавулі, було явно недостатньо. (фото документів в кінці тексту).

Та незважаючи на зусилля, переконати інших чотирьох депутатів «Самопомочі» голосувати на догоду Бурбаку, не вдалось. В результаті земельні питання Бурбака вкотре провалювались на сесії, а сам Максим Юрійович наказав застосовувати інший сценарій – розвалу «Самопомочі» з середини.

І полетіли доноси на Київ. Звісно, що сам Ставчанський підготувати серйозний документ не міг, тож після кожного провального голосування по «шкурнякам» «Народного фронту», їх готували штатні радники Каспрука та Бурбака. А сам депутат вже намагався «достукатись» до партійного керівництва.

В свою чергу Бурбак «обробляв» керівництво «Самопомочі» безпосередньо у стінах парламенту.

Наслідком цього став приїзд у Чернівці керівника фракції «Самопоміч» у Верховній раді Олега Березюка. За результатами візиту усім шістьом депутатам «Самопомочі» запропонували написати заяви на складання депутатських повноважень. Але написали їх тільки четверо депутатів, а Ставчанський та Матвієнко зубами вчепились за депутатські посвідчення і навідріз відмовились це робити. Щоправда, Ставчанський пообіцяв, що можливо це зробить згодом.

Розрахунок Бурбака простий та лежить на поверхні: більш успішно “попрацювати” з новими депутатами «Самопомочі», сподіваючись, що вони будуть більш лояльні до нього та його фінансів, та протягнути таки 6 своїх земельних питань.

Подальша робота на благо фронту… «Народного фронту»

Продовжуючи відпрацьовувати видані Бурбаком аванси, Ставчанський тепер пішов у маси з меседжами «Народного фронту».

На своїй зустрічі з виборцями, що відбулась нещодавно на вулиці Головній, він почав жалітись на своїх колег по партії і критикувати великий інфраструктурний проект з будівництва дороги та 200-метрового тунелю, який мав би з’єднати два великі спальні райони Чернівців. Розповідає про необхідність валютного кредиту на тролейбуси, забуваючи розповісти, що його ж таки колеги пропонували більш корисний для інфраструктури міста шлях вирішення цієї проблеми. Але полум’яні промови депутата від «Самопомочі» все частіше нагадують «темники», що злітають періодично з вуст Максима Бурбака та Олексія Каспрука. Можливо йому пообіцяли якусь тепленьку посаду, як його колегам по службі у “військах Бурбака”, а можливо і місце у партійному списку на наступних виборах, адже тепер він вже не приховує, що діє виключно в інтересах і на благо «Народного фронту».

Роман Данильчук

Фото поіменного голосування за знятта на довивчення земельних “шкурняків Бурбака” по Гравітону та синхронне голосування депутатів від “Самопомічі” Ставчанського та Матвієнка з представниками “Народного фронту”.

16754040_10206486841888654_2019040798_n 16754351_10206486839968606_347662747_n 16779892_10206486820568121_1120721344_n 16780486_10206486840968631_429625713_n 16788091_10206486840128610_1883740676_n

Comments

comments

Коментарі
 • кулявлобні тушки тітушки

  і оця наволоч ще щось триндит на людей бреше і обгаджує?! ПНХ самонемочні тушки кулявлобні! там ще є гусарики -заслані козачки-корупцінери-мародери. ганьба!

 • такі гниди! як їм не соромно лягати до своїх жінок у постіль, якщо вони такі продажні сволоти!! працюють на знищення Чернівців. не здивуюсь якщо вони ще ліс крадуть разом з бурбаком

 • Не треба одразу так критикувати. Хлопці були в АТО, це доводять фото. Ну знайшли прихисток у Максима Бурбака – це не злочин. Зате в міській раді є люди, які правильно голосують. Атошники повинні бути депутатами, от приклад цих двох хлопців.

 • вони просто хотіли зловити “звєзду” тіпа добровольці. а коли почали реально стріляти, то просто забезпечили собі місце в тилу завдяки бурбаку. всьо легко. но Бурбак нічого просто так не робить. Цікаво, вони добровільно й депутатами стали чи погодились стати штатними маріонетками Народного фронту?

  • маріонетками – дуже просто сказано. сидять собі з правого краю у другому ряді два бурбаківських щура, які роблять лиш те, що накаже їхній хазяїн. Їм мало би бути соромно на кожному кроці говорити, що були в АТО

 • підозріло вже яку сесію нема Матвієнка, а Ставчанський не стільки слухає про нагальні питання міста, скільки в стелю дивиться. вся суть “чесного депутатства” представників “Самопомочі” із запахом “фронтовиків” (і тут говориться не про фронт на війні).

 • їм не соромно дивитись в очі людям, які щиро вірять, що вони таки воювали на сході, а не мордами торгували на камери? це навіть не самопіар, це тупість

  • їм немає чого соромитись, вони захищали свої сім’ї поки хтось відсиджувався дома! а Маским їм просто допоміг повернутися живими

   • хлопці якби не хотіли лягти під Бурбака, то й не робили б цього. цікаво чим він їх так “заохотив”?)

 • тепер понятно яких “рідних” вони захищають – бізнес бурбака і каспрука. відсиділися десь у штабі, перебирали папірчики – от і народний фронт забрав до себе “тайними агентами”.

 • що поганого в тому що вони добровольцями пішли в военкомат, чи фсб-шні тролі з цього сайту разом з проросійською риго-партією рідне місто там були/////////дуже багато запитань до сбу , до цього сайта, до ригів чернівецьких

  • А де написано що це погано? Ви кулявлоби читаєте лиш те, що хочете прочитати. Багато запитань, задавай. А то як твій керівник, гавкаєш про кулю в лоб, а потім прикриваєшся людьми.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів

  Останні новини