Депутати міськради стверджують, що Кушнірика призначили незаконно (відео)

30.05.2017

Кушнірик_Каспрук

Триває історія зі скандальним призначенням на посаду директора Департаменту житлово-комунального господарства екс-регіонала Ярослава Кушнірика.

Депутати вважають, що воно відбулося у незаконний спосіб.

Зокрема, з’ясувалося, що у п’ятницю 19 травня Кушнірика зарахували до кадрового резерву і одразу призначили штатним радником Олексія Каспрука. Для цього навіть звільнили іншого радника: Степана Руденка.

А вже  у понеділок 22 травня його перевели на посаду директора Департаменту. Зроблено це було для того, щоб обійти процедуру відкритого конкурсу.

Формально, законом такепереведення дозволене.

Однак, як повідомив під час вчорашньої сесії Чернівецької міської ради депутат від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей, переводити можна лише на нижчі та рівнозначні посади. Радник – це 5 категорія службовців, а директор Департаменту – вища 4 категорія. Тобто призначення Кушнірика у такий спосіб є незаконним і підписані ним документи не мають юридичної сили.

 «Наша фракція не буде підтримувати всі ті рішення, які готуються Департаментом ЖКГ і підписуються незаконно призначеним директором Кушніриком», – зазначив депутат.

Подробиці дивіться в сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь».

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Магія чисел і рожева мрія Каспрука