Заради заробітку міська влада вирішила знехтувати безпекою дітей: небезпечні атракціони і досі не демонтували

11.01.2022

Попри обіцянки міської влади, «радянські» каруселі з Соборної площі, не демонтували

Після яскравої презентації «Різдвяного містечка» і перемоги в конкурсі, підприємець Тарас Ковльчук, завіз гнилі будиночки, а потім і каруселі з минулого століття. Про жахливі обшарпані ржаві атракціони на Соборній площі, не писав хіба, що лінивий чернівчанин, і навіть мер Чернівців. Та підприємець Клічук вирішив не псувати виторг колезі, тим більше, що у «Різдвяному містечку» працюють ятки закладів громадського харчування мера.

Міський голова, який окрім показових обурень, міг вирішити питання за один день своїм вольовим рішенням та прибрати небезпечні атракціони з Соборної площі, почав робити вигляд, що від нього, нібито, нічого не залежить. Мовляв, це підприємець, який виграв конкурс привіз таке, площа його на пару місяців, ми нічого не можемо зробити. Тож навіть вирішити таке просте питання Клічук не спромігся.

Та попри це чернівчани і ЗМІ тиснули на мера, і міська влада пообіцяла, що атракціони демонтують. Спочатку до 20 грудня, потім до Нового року, потім заявили про повний демонтаж до 10 січня.

«Ми бачили те неподобство, яке вони назвали атракціонами. Тому зараз ті старезні атракціони демонтуються і будуть вивезені», – зазначив на брифінгу Романа Клічука його заступник Юрій Лесюк.

«Щодо демонтажу атракціонів у сквері на Соборній площі Чернівецька міська ради зверталася безпосередньо до організатора різдвяного ярмарку – керівника ГО «Файне.ЮА». Після цього ним була розпочата і частково проведена процедура  демонтажу. Решту атракціонів організатор пообіцяв демонтувати до 10  січня», – повідомили у пресслужбі міськради.

Та далі показових обурень справа не пішла і міська влада вкотре ввела в оману чернівчан, і показала, що на першому місці стоїть не безпека дітей, і навіть не наведення ладу, а заробіток. Атракціони, які місцями перемотані скотчем, працюють і сьогодні. Щоправда 10 січня розпочали демонтаж атракціону, який і без того не працював, однак за добу його так і не розібрали.

Читайте також: Радянські атракціони: організатор «Різдвяного містечка» нехтує безпекою чернівчан, Клічук чомусь мовчить (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини