«Вартість сесії 340 грн»: депутата облради оштрафували за порушення ПДР

29.11.2021

Віталій Ткачук зазначає, що система паркування у Чернівцях потребує доопрацювання

Члена виконавчого комітету чернівецької міської ради та депутата облради від партії «За майбутнє» Віталія Ткачука сьогодні оштрафували за порушення правил дорожнього руху.

Депутат розкритикував систему паркування у центрі міста і зазначив, що з’явилось багато «жовтих ліній» (заборона паркування, – прим.ред.) через які припаркуватись у центрі міста неможливо.

«20 хв перед сесією Обласної ради шукав місце парковки, але на жаль його не було! З’явилося багато жовтих ліній, через які не можливо припаркувалися в центрі міста. Вийшовши на перерві перепаркувати, чекав такий папірець! Вартість сесії 340 грн.))))

Система паркування потребує доопрацювання», – написав депутат облради.

Нагадаємо раніше поліція оштрафувала заступника мера Юрія Лесюка.

Пізніше патрульна поліція, незважаючи на надані фото і відеоматеріали, відмовилась штрафувати секретаря виконавчого комітету чернівецької міськради Сергія Добржанського, який припаркувався на місцях для водіїв з інвалідністю.

Коментарі
  • Щоб не шукати парковку треба їхати громадським транспортом. Побільше би таких папірців видавали, і не тільки в центрі. Перетворили місто на велику парковку для машин.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Реванш ОПЗЖ в облраді

    Останні новини