Криза в тролейбусному управлінні виникла через неефективне управління менеджерів Клічука

12.09.2021

Криза на комунальному підприємстві «Чернівецьке тролейбусне управління» загострюється. Наслідком неефективного менеджменту команди Клічука стало різке падіння кількості пасажирів у першому півріччі цього року. Про це повідомив колишній заступник начальника ЧТУ Віталій Якубів посилаючись на дані офіційного сайту корпорації підприємств міського електротранспорту України.

Серед 32 підприємств електротранспорту країни в Чернівецькій області найгірший показник за кількістю перевезених пасажирів у порівнянні із минулим роком. Загалом ЧТУ втратило 35% пасажирів, а отже на терть менше отримало надходжень.

«Видатне» досягнення команди нових «прогресивних» менеджерів: за 1 півріччя у КП ЧТУ найбільше падіння кількості перевезених пасажирів серед усіх підприємств електротранспорту країни – мінус 35%», – написав Віталій Якубів.

Нагадаємо, днями черговий поламаний тролейбус довелось штовхати заступнику мера Василю Зазуляку, який після цього спробував на цьому невдало пропіаритись. Працівник пресслужби міськради поширив фото, як заступник мера нібито «рятує» тролейбус, але чернівчани нагадали чиновнику, хто довів комунальне підприємство ЧТУ до кризи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Затягнути пояси і ходити пішки

Останні новини