Турнікет, який встановили у раді, розтрощили кувалдою (відео)

16.06.2021

Днями в Чернівецькій міській раді встановили на вході турнікет, з метою обмеження доступу чернівчан до будівлі Ратуші. Чернівчан обурило те, що нова міська влада намагається відгородитися від них турнікетом. Проте у Клічука пояснили, що це виконано через рекомендації поліції та СБУ, мовляв надійшли від них листи. Окрім того, секретарка Марина Кирилюк, зазначила, що такі турнікети стоять майже в усіх міських радах та ОДА.

Саме цими листами від правоохоронців виправдовував встановлення турнікету, в будівлі Хмельницької облради, голова ОДА у 2017 році. Тоді депутати Хмельницької облради вимагали, щоб голова ОДА власним коштом демонтував турнікет. Після відмови, 15 березня, декілька молодиків, серед яких був депутат облради від партії «Свобода» Віктор Бурлик, кувалдою розгромили пластикову будку та турнікет на вході до будівлі. За словами представника ВО “Свобода”, незаконно встановлені споруди перешкоджають вільному доступу громадян до адміністративної будівлі влади.

У Чернівцях, ні в міській, ні обласній радах, у цьому скликанні, політична партія «Свобода» не представлена. Залишається питанням чи підуть на силовий демонтаж турнікету Клічука обурені чернівчани, адже міська влада наразі офіційно відмовилась від демонтажу турнікету власними силами.

Раніше політтехнолог «Єдиної альтернативи» Руслан Рохов заявив,  що турнікет – це символ відгородження від людей.

За матеріалами ngp-ua.info 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чернівці – місто-катастрофа

Останні новини