«Єдина альтернатива» зігнала школярів на мітинг щоб тиснути на прокуратуру через кримінальну справу з привласненням 7 млн грн

04.03.2021

Плакати в підтримку «Єдиної альтернативи» доручили тримати 10-класникам, які думали, що вони прийшли протестувати через високі ціни на газ і через те, що влада краде гроші

19 лютого Чернівецький міський голова заявив про тиск на свою команду з боку правоохоронців. Минула подібна заява Романа Клічука співпала із затриманням під Чернівцями фури у якій було 10 тон контрабандного спирту. Цього разу мер жалівся на тиск, коли правоохоронці, в рамках кримінальних справ, порушених ще в липні 2020 року, здійснювали обшуки на підприємствах депутата міськради Сергія Гринюка та забудовника і голови облорганізації «Єдина альтернатива» Володимира Мороза. За інформацією поліції обшуки, пов’язані з незаконним заволодінням фірмами представників «Єдиної альтернативи» державними коштами на суму 7 мільйонів гривень під час реконструкції військового містечка у Чернівцях.

Сьогодні під стінами прокуратури пройшов мітинг на підтримку бізнесу депутатів «Єдиної альтернативи», яким керував активіст Юрій Ковалець. На мітингу були також помічені охоронці приватної фірми «Тигр», яких раніше «альтернативщики» залучали зі зброєю під час блокування ТВК, але основу мітингарів склали… діти. Тиснути на прокуратуру, у зв’язку з кримінальної справою про привласнення 7 млн грн, «Єдина альтернатива» зігнала школярів з 10-класу та профтехучилищ.

Учасники мітингу зізнались журналістам, що вони вчаться у школі в 10-му класі, а деякі у профтехучилищах. На плакатах, які тримали діти, було написано «Припиніть політичні репресії на замовлення», «Де результати гучних справ?», проте школярі пояснюючи свою участь у мітингу зазначили, що прийшли підтримати народ бо влада краде гроші, не старається для народу і високі ціни на газ.

«Прийшли підтримати народ бо правітєльство не слухає народ», «крадуть гроші, мені так кажеться», «Вони так вчиняють негарно, так не можна, крадуть гроші, для народу не стараються, якщо зрівняти з іншими містами, це зовсім. Ми вже мовчимо про дороги, ціни, на той газ, це взагалі», – зазначили школярі про мету свого протесту під прокуратурою.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Здаються в оренду депутати