Прокуратура розглядає заяву щодо земельного «шкурняка» Клічука

15.02.2021

Через подаровану мером забудовнику земельну ділянку, місто втратило щонайменше 10 млн грн

Нагадаємо на січневій сесії міськради, де вперше розглядалися земельні питання, Чернівецький міський голова протягнув земельний шкурняк, надавши безкоштовно без аукціону забудовнику земельну ділянку для будівництва двох секцій багатоповерхового будинку. За оцінками експертів, внаслідок цього бюджет міста недоотримав щонайменше 10 мільйонів гривень.

Як зазначив ексдепутат міськради Андрій Романчишин, орієнтовна вартість квартир у цьому будинку становитиме 5 мільйонів доларів. Він закликав мера «заветувати» дане рішення, але Клічук проігнорував це звернення.

Після цього журналіст Василь Забродський у п’ятницю, 12 лютого, звернувся із заявою до прокуратури області вбачаючи у діях міської влади корупційну складову.

«Вчора як і обіцяв чернівчанам, звернувся до прокурора області з приводу Клічуківського «шкурняка» на Сторожинецькій. Законодавство не дає мені можливості, як члену територіальної громади, звертатись в суд особисто. Це може зробити лише прокуратура», – зазначив Забродський

У прокуратури області повідомили, що заяву наразі розглядають.

«Звернення прийняте, проводиться розгляд, за його результатами заявника повідомлять про прийняте рішення», – повідомили у пресслужбі прокуратури Чернівецької області.

У кулуарах Ратуші подейкують, що за позитивне рішення забудовник “заніс” 75 тисяч доларів.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Клічук не чує простих людей

Останні новини