Представник партії «Єдина Альтернатива», разом з тітушками, жорстоко побили ветерана АТО

04.12.2020

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України

Вчора під час засідання міської ТВК, яка визначала остаточні результати виборів, до будівлі ТВК увірвалися близько 30 озброєних молодиків, якими керували представники «Єдиної Альтернативи».

При цьому тітушки жорстоко побили ветерана АТО Євгена Марусика (Карандаш). Побиття припинили спецпризначенці поліції, які затримали двох нападників та особу, яка керувала їх діями та безпосередньо брала участь у побитті. Ним виявився новообраний депутат від «Єдиної Альтернативи» Андрій Пуздряк. Про це на своїй сторінці в мереж фейсбук повідомив кандидат в депутати міськради Василь Забродський, який звернувся у своєму дописі до новообраного мера Романа Клічука.

«Чи відомо Вам, Роман Васильович, що  вчора, коли всі приміщення на підходах до ТВК заполонили озброєні молодики із охоронної агенції «ТИГР», яких ви привели, відбулось звіряче  побиття ветерана АТО Євгена Марусика(Карандаша).

Керував цим процесом і особисто брав в ньому участь новообраний депутат облради від  Вашої партії «Єдина Альтернатива» – Андрій Пуздряк. Цей факт зафіксовано правоохоронцями. І хоч Пуздряк відмовився від дачі показів по 63-й статті Конституції, навряд йому вдасться уникнути відповідальності. Кримінальне провадження вже відкрито. Крім того, разом з Карандашем, Пуздряк з  тітуханами зачепили начальника Шевченківського райвідділу поліції. Не знаю чи має його обличчя такий самий вигляд, але маю сумнів що це так просто мине для ваших охоронців.

Шановний Роман Васильович, ви справді думаєте що Ви і ваші депутати маєте право влаштовувати полювання на інакомислячих? Чи може така доля чекала всіх присутніх на засіданні ТВК, хто не подобається вашій партії, і лише вчасне прибуття «КОРДу» врятувало людей?

І взагалі, поясніть нарешті чернівчанам, будь ласка. Для чого ви привели озброєних людей під ТВК?», – написав Василь Забродський.

У поліції повідомили, що за фактом побиття ветерана АТО молодиками та представниками «Єдиної альтернативи» відкрили кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо вчора озброєні молодики, якими керували представники партії «Єдина Альтернатива», увірвалися до будівлі Територіальної виборчої комісії, коли на засіданні затверджували результати виборів. Незаконні дії «Єдиної Альтернативи» припинили спецпризначенці поліції.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Тітушки тероризують ТВК

Останні новини