Каспрук втік з виконкому коли розглядали його пропозицію підняти ціну в маршрутках до 10 гривень

26.05.2020

Міський голова побоявся брати на себе відповідальність за прийняття рішення

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради, розглядали важливе питання відновлення роботи маршрутних автобусів у місті.

Як повідомив вчора міський голова Олексій Каспрук у прямому ефірі в мережі Фейсбук, перевізники відмовляються возити чернівчан по 5 гривень,  а після проведеного ним перерахунку, вартість перевезень в автобусах орієнтовно має становити 9-10 гривень. А тим же кому така ціна є завискою, мер сказав, що ніхто їх не змушує користуватись маршрутками по 10 гривень і вони можуть добиратись самостійно, як це роблять вже третій місяць.

Під час обговорення питання запуску громадського транспорту з підняттям тарифу до 10 гривень, Каспрук намагався зняти з себе відповідальність та відхреститись від цього питання, зазначивши, що тариф зросте, якщо буде прийняте рішення «вами». Меру нагадали, що саме він очолює виконком, і до прийняття рішення він має безпосереднє відношення. Зрештою саме міському голові це рішення підписувати.

Під час розгляду питання міський голова Чернівців Олексій Каспрук, несподівано зазначив, що має зустріч і втік з засідання виконкому. Тож рішення сьогодні про запуск громадського транспорту у Чернівцях так і не прийняли, – пише “Чернівецький промінь”

Comments

comments

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Хто організував блокаду Хотина?