Каспрук звільнив Бешлея два місяці тому, але прибирати Чернівці поки не виходить

25.05.2020

Міський голова Олексій Каспрук раніше пов’язував проблеми з прибиранням міста  виключно з керівником ДЖКГ

Володимир Бешлей, якого Олексій Каспрук звільнив з посади директора Департаменту ЖКГ за, нібито, неякісне прибирання міста, здивований жахливим санітарним станом Чернівців. Про це він розповів у програмі «Діалоги» на телеканалі «Чернівецький промінь».

За його словами, раніше кожна апаратна нарада присвячувалася саме йому, а не проблемам міста. Було чітке завдання «завалити» його на тому чи іншому питання. Але після того як міському голові це не вдалося, він пішов іншим шляхом та через своїх людей почав  зривати тендера на прибирання міста, щоб були формальні причини для звільнення керівника ДЖКГ.

Проте після звільнення Бешлея прибирання у Чернівцях не лише не покращилось, а комунальники навіть не спромоглись прибрати місто до Великодня.

«У мене запитання: мене вже два місяці немає на роботі, а де прибирання? Чому не прибирається місто? Чому в пилюці, чому стихійні сміттєзвалища?

Мені дуже соромно було, що ні міський голова, ні інші працівники міськради не подбали про те щоби місто прибрати до Пасхи. Місто просто потонуло в смітті.

Раніше ми до кожного релігійного, загальноміського чи загальнодержавного свята готувалися заздалегідь і був план заходів, який пов’язаний з прибиранням міста, з вивезенням стихійних сміттєзвалищ, тощо. А сьогодні ми бачимо просто хаос», – зазначив Володимир Бешлей

Нагадаємо, Олексій Каспрук звільнив керівника ДЖКГ 7 квітня, оформивши звільнення заднім числом, 3 квітня. Володимир Бешлей оскаржив рішення про своє звільнення у суді.

Головної причиною звільнення Бешлея мер Каспрук вказував незадовільний санітарний стан міста. Але згодом, з’ясувалось, що проблеми з прибиранням міста були пов’язані з тендерами, які двічі цілеспрямовано зривали люди, наближені до міського голови.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Хто організував блокаду Хотина?