Каспрук у квітні отримав майже 46 тисяч гривень зарплати

14.05.2020

Загалом за 4 місяці міський голова отримав 525 тисяч гривень

За квітень 2020 року міському голові Чернівців Олексію Каспруку нарахували 45 тисяч 881 гривню заробітної плати. Про це стало відомо з офіційної відповіді Чернівецької міської ради на інформаційний запит. Зазначається, що інших нарахувань та виплат Каспруку у квітні не проводили, – повідомляє «Чернівецький промінь».

Нагадаємо у березні мер Чернівців отримав понад 100 тисяч гривень, з яких 50 тисяч зарплати і аналогічна сума матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань.

У квітні президент України заявив, що усі державні службовці мають затягнути паски і зарплата не має перевищувати 47 тисяч гривень. Тож міському голові довелось зменшити собі зарплату з 50 тисяч до 46 тисяч гривень.

Загалом за 4 місяці міський голова Чернівці Олексій Каспрук отримав 525 тисяч гривень зарплати, премій, надбавок та виплат.

Нагадаємо, що наприкінці березня міському голові виплатили 50 тисяч гривень матеріальної допомоги, а загалом на виплату цієї допомоги чиновникам Ратуші з міського бюджету використали майже 6 мільйонів гривень.

Comments

comments

Коментарі
 • Соромно за чернівчан, які дозволяють цьому хряку сидіти в них на шиї і красти все що підвернеться під руку, включаючи зарплати, премії, матеріальні допомоги. Такого мера країна ще не знала. Чє є межа, яку він не пересік? Повідомте, якщо хтось знає про червоні лінії для цього щура
  (хай простять мене ці тварини)

 • Работать ему нужно за самогон и сало с черным хлебом-скоро выборы! Близорукий мэр,до стратега далеко.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Мерові не вистачає на комуналку

  Останні новини