Каспрук готується до виборів: хто увійшов до його партії

13.01.2020

Партія складається з рідного брата Олексія Каспрука, який не живе у Чернівцях, дружини «правої руки» Каспрука та радниці Каспрука.

Днями в Україні зареєстрували нову політичну партію, яку «оформили» на дружину керівника управління освіти Чернівців Ольгу Мартинюк. Це саме та політична сила створення якої анонсував Олексій Каспрук.

У Олексія Павловича не були оригінальними і взяли назву, яку колись використовував Микола Федорук, – «Партія Чернівчан». Хоча тут більш доцільно мабуть назвати її «Партія Каспручан», адже усі її члени або безпосередньо або опосередковано працюють на Каспрука.

І хоча самого мера поки у складі партії немає, прізвища засновників та членів партії говорять самі за себе.

Отже голова партії, як ми вже зазначали, Ольга Мартинюк, декан математичного факультету ЧНУ. Вона є дружиною Сергія Мартинюка, – начальника управління освіти Чернівців, який вважається «правою рукою» Олексія Павловича. За його керування Чернівці вже другий рік поспіль очолюють всеукраїнський рейтинг корупції в освіті. Не зважаючи на численні скандали пов’язані з головним освітянином, міський голова відмовляється його звільняти.

Ольга Мартинюк потрапила у скандал коли голова студради матфаку Тарас Яремак намагався у добровільно-примусовому порядку організувати студентів на підтримку Каспрука. Тож не дивно, що Яремак у новій партії став членом Політичної Ради.

Заступником голови «Партії Чернівчан» став рідний брат Олексія Каспрука Олександр, який не проживає у Чернівцях, і вже давно є мешканцем Одеси.

Також членами політради партії стала радниця мера Тетяна Шепелько та депутат міськради наближений до Каспрука Олександр Ставчанський.

Ставчанський хоч і балотувався від «Самопомочі» швидко став «тушкою» і перебіг в табір депутатської групи «Народного фронту», які підтримували міського голову.

А Тетяна Шепелько нещодавно ледь не завалила будівництво скейт-парку у Чернівцях. Вона повідомила, що в неї є інвестор, який оплатить половину вартості робіт з будівництва скейт-парку, але коли справа дійшла до оплати, міфічний інвестор зник і добудова цього об’єкту була під загрозою. Зрештою кошти знайшли таки, а Шепелько після цього Каспрук призначив своєю радницею. Також нещодавно ЗМІ повідомляли, що вона координує у Чернівцях партію з «проросійськими поглядами”.

До речі, “Партія чернівчан” була створена на основі громадської організації з аналогічною назвою, адже більшість членів ГО увійшли вже до політичної партії. Там серед засновників був ще й чоловік радниці мера Ірини Карімової Олександр Мостіпака.

Створення партії означає, що вже найближчим часом Чернівці, в обіцянках Олексія Каспрука, знову перетворяться на Нью-Васюкі, до нас поїдуть сотні безкоштовних румунських тролейбусів, почнуть ширитись байки про оглядову вежу на Соборній площі, нові мости, дороги. Власне все те, що обіцяв Каспрук і 5 років тому…

Comments

comments

Коментарі
  • Можна подумати, що партія під назвою “Рідне місто” – більш оригіально, всі ви БАРИГИ 🙂

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Мерові не вистачає на комуналку

    Останні новини