Чернівці очолили антирейтинг за рівнем корупції в медицині

09.12.2019

Раніше Чернівці очолювали подібний антирейтинг за рівнем корупції в освіті

Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту було проведено опитування щодо рівня корупції в медицині у 24-ох обласних центрах України.

Респондентам задавали запитання “Доводилось (були змушені чи по добрій волі) робити подарунок, давати чи платити хабар представникам місцевої влади для отримання послуги чи документу?”.

За результатами опитування Чернівці очолили цей антирейтинг, оскільки в нашому місті зафіксували найвищий індекс частоти корупційних випадків – 0,9.

На другому місці Харків (0,8), а Одеса стала третьою (0,7)

Найменший рівень частоти корупційних випадків у Хмельницькому, Тернополі, Маріуполі, Херсоні, Чернігові (0,4) та Запоріжжі (0,3).

Нагадаємо раніше Чернівці очолювали подібний антирейтинг за рівнем корупції в освіті, але Олексій Каспрук зазначив, що начальник управління освіті Сергій Мартинюк в цьому не винен.

Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 67,7%.

Comments

comments

Коментарі
  • Лечится даром-даром лечится.А вы как оцениваете свое здоровье? Вернее на какую сумму? Вот то-то же.Не там коррупцию ищите,панове голодранцы.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Для чого мільйонеру влада?