У міській раді потрібно створювати окремий відділ зі спростування фейків від “Народного фронту”, – Василь Продан

14.12.2018

фейкПісля дострокової відставки за бездіяльність міського голови Олексія Каспрука, представники “Народного фронту” та підконтрольні цій політичній силі ЗМІ у Чернівцях почали розповсюджувати фейки стосовно діяльності нової влади у місті, називаючи це об’єктивною критикою.

Так, першою “ластівкою” стало розповсюдження брехні про те, що посадовцям Ратуші хочуть за кошти чернівчан, нібито, роздати комфортабельні автівки.  Тоді ж очільник міста Василь Продан спростував неправдиву інформацію, однак представники “Народного фронту” у Чернівцях на цьому не зупинилися.

Вже невдовзі на шпальтах ЗМІ, наближених до цієї політсили, вийшла чергова неправдива новина щодо відключення світла на проспекті Незалежності, мовляв, підрядник, який ремонтує дорогу на Проспекті, пошкодив кабель і залишив без електроенергії жителів району. Однак, і цю брехню вдалося спростувати, адже, насправді, підрядник до тієї ситуації не мав жодного відношення, а тимчасове відключення світла було пов’язане із роботами, які проводило «Чернівціобленерго».

Зрозумівши, що дрібною брехнею нічого не вдієш, “Народний фронт” вирішив заговорити “вустами” екс-мера, якого усунули за безгосподарність. На своєму так званому “брифінгу”, на який запросили лише представників підконтрольних Бурбаку ЗМІ, Каспрук розповсюдив чергову брехню про те, що з переліку об’єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації, нібито, виключили більше 100 приміщень.

Але й тут промах. Під час сесії міськради директор Департаменту економіки Ярослав Гавриш спростував неправдиву інформацію Каспрука і повідомив, що перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, навпаки розширили порівняно з тими часами, коли містом керував Каспрук. А так звані схеми, які озвучив екс-мер – є черговою брехнею.

молбукТа апофеозом розповсюдження фейкових новин від ЗМІ, наближених до «Народного фронту», стала новина під заголовком «У Чернівцях міськрада виділила мільйон гривень податківцям, з якими судиться Продан».  Дивним є те, що окремі ЗМІ побачили корупцію в ухваленні міською радою Програми покращення умов обслуговування платників податків у Чернівцях. Одразу ж у коментарях під новиною чернівчани, які не витримали чергової брехні, стали на захист Василя Продана, адже дану програму розраховано на 2019-2021 роки, а у проекті рішення ідеться лише про намір профінансувати програму, якщо у бюджеті на це будуть гроші. Зрозумівши, що чернівчани не «проковтнули» чергову брехню від «Народного фронту», наближені до цієї політ сили ЗМІ дещо змінили заголовок та видалили всі коментарі чернівчан. Однак, тут вийти сухими із води не вдалося, адже у ДФС також зацікавилися неправдивістю новини, яку розповсюдили окремі ЗМІ. В.о. начальника ДФС звернувся до окремих чернівецьких ЗМІ, вимагаючи спростування неправдивих матеріалів, оскільки дані публікації маніпулюють фактами, які в свою чергу негативно впливають на імідж фіскального відомства.

продан3У свою чергу, очільник міста Василь Продан під час прямого ефіру у програмі «Діалоги» зазначив, що вже звик до подібного роду провокацій з боку своїх опонентів.

«До маячні «Народного фронту» я вже звик. Я думаю, як і вся країна. Я ще не бачив політичної сили, в якої рейтинг упав би у 25 разів. Але в Чернівцях така політична сила народилася і до сих пір знущається над чернівчанами і на рівні країни, і на рівні міста.

Певно, на рівні міської ради потрібно вже створювати спеціальний відділ зі спростуваннях фейків від «Народного фронту» . Десь до цієї програми я про це не думав, але щодня ми чуємо неправду і це вже стало візитівкою «Народного фронту».  

«Народний фронт» діє», тобто дія – це розповсюджування неправди, шейків та брехні», – зазначив Василь Продан.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому захисники тварин за Продана?