Про побори у чернівецькому дитсадочку №22 начальник управління освіти Сергій Мартинюк знав ще рік тому

13.12.2018

каспрук_мартинюкЩоправда, тоді скарги батьків щодо здирництва директорки дитсадочку та можливе привласнення нею коштів, головний освітянин міста, відчуваючи підтримку з боку екс-мера Олексія Каспрука, вперто ігнорував.

Днями стало відомо, що директорка чернівецького ДНЗ №22 Ірина Лісовська свідомо завищувала вартість квитків на виступи акторів, яких запрошували до дитячого садочку. За підрахунками батьків, з цієї оборудки у кишенях директорки осіло, як мінімум, 5 тисяч гривень.

Вона, у свою чергу, виправдовується, що ці кошти були враховані як матеріальна допомога і, нібито, були використані виключно на потреби ДНЗ.

Лише після того, як батьки звернулися до поліції, начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк пообіцяв розібратися у ситуації та оголосити догану Ірині Лісовській.

Хоча, ще у серпні минулого року йому було відомо про можливі фінансові махінації з боку директорки дитсадочку.

Тоді батьки зібрали майже 8 тисяч гривень на косметичний ремонт приміщення однієї з груп. Але навіть цього косметичного ремонту вони не побачили, а куди поділися гроші, до цього часу невідомо.

«Коли батьки зайшли в групу, стало зрозуміло, що косметичний ремонт був дуже символічним. Стеля не побілена, у стінах дірки. Фарби, які використовували, залишають сліди на руках», –  йшлося у повідомленні ТРК «Чернівці».

При цьому, Сергій Мартинюк визнав, що на ремонтні роботи у дитсадочку виділялися значні кошти з міського бюджету.

«Конкретно про 22 садочок можна сказати, що туди пішли мільйони коштів», – зазначав тоді головний освітянин міста.

Тепер, куди поділися кошти батьків і хто був у долі, будуть з’ясовувати правоохоронці.

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Для чого «дерибанять» психлікарню?

Останні новини