Невдовзі завершать роботи у кінотеатрі Миколайчука, який Каспрук не міг відремонтувати чотири роки

21.09.2018

продан5Звільнений за бездіяльність колишній мер Чернівців Олексій Каспрук залишив після себе багато довгобудів, які доводять до ладу нинішні керманичі міста. Так, завершується облаштування дитячого садочку в Ленківцях. Відновилося будівництво стадіону на Головній, 265В. Тривають роботи на інших об’єктах.

Ще одним з таких довгобудів є кінотеатр Миколайчука, реконструкція якого була основною передвиборчою обіцянкою Каспрука, і який він чотири роки обіцяв урочисто відкрити, але так і не відкрив.

 Роботи на цьому об’єкті вже давно, фактично, призупинені. Але як запевняє секретар Чернівецької міської ради Василь Продан відновлення кінотеатру є одним з пріоритетів нової влади.  Роботи з реконструкції кінотеатру будуть відновлені, а здати його в експлуатацію спробують до Нового року.

«В місті дуже багато роботи, яка розпочата і незавершена. Мало того, вона не просто незавершена. Там великий клубок проблем. І кожний обєкт треба брати і окремо розглядати. Десь заблоковані рахунки, десь змінився підрядник, десь у підрядника заблокували рахунки, якісь підрядники вже у розшуку. Тобто все це треба брати і розбирати кожен обєкт. Декілька обєктів ми вже так розібрали, зробили, запустили. Наступним обовязково буде кінотеатр Миколайчука. Попередньо, треба ще досить таки багато коштів: десь в районі 15 мільйонів гривень. Але мені здається, що до нового року зробити кінотеатр можливо», – зазначив Василь Продан.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому захисники тварин за Продана?