«Народний фронт» створив в міськраді свою групу

29.05.2017

До неї увійшли 4 представники «Народного фронту» та 1 депутат «Самопомочі».

романчишинСьогодні під час сесії міськради Олексій Каспрук оголосив про створення депутатської групи «Спільними зусиллями захистимо Чернівці», яку очолив «смотрящій» від Бурбака за «Народним фронтом» в Чернівецькій міськраді Андрій Романчишин.

До складу групи увійшли 4 депутати фракції «БПП Солідарність» за квотою «Народного фронту» та один депутат «Самопомочі». Окрім самого Романчишина до групи доєднались «фронтовики» Кавуля, Греков та Осачук. П’ятим представником групи став тушка «Народного фронту» в «Самопомочі» Олександр Ставчанський, якого таким чином в деякій мірі легалізували.

Раніше Ставчанський синхронно голосував з представниками «Народного фронту» і навіть узгоджував свої голосування з ними прямо в сесійній залі.

З аналогічною назвою «Спільними зусиллями захистимо Чернівці» з 2013 року існує громадська організація до засновників якої входять  представники «Народного фронту» Олексій Каспрук, Максим Бурбак, Сергій Лазарєв, Марія Філіпчук та Аліна Круглецька.

Скоріш за все група була створена для подальшого відстоювання інтересів Бурбака та «Народного фронту» в міськраді у зв’язку з тим, що останнім часом депутати, які увійшли до складу групи, повністю втратили вплив на прийняття рішень у фракції «БПП Солідарність».

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому захисники тварин за Продана?