Бізнес Бурбаків в окупованому Криму

21.03.2017

krym_112Три роки в Україні йде неоголошена війна на Сході, а Крим окупувала Росія. За цей час більшість підприємців-патріотів зробили все можливе, щоб змінити прописку бізнесу і не платити податки окупантам в Криму та Донбасі. Та є й такі, які лише на словах і у виступах в ЗМІ патріоти, а насправді дотримуються принципу «кому війна, а кому мати рідна». Ще більш сумно стає коли дізнаєшся, що такими успішними бізнесменами є нардепи і навіть голови фракцій у Верховній раді України.

Ще в травні минулого року, на одній із сесій Чернівецької міської ради, голова фракції «Рідне місто» Василь Продан заявив, що брати Бурбаки і досі мають бізнес в окупованому Криму.

Бурбак ЯценюкТоді на розгляд сесії поставили чергові земельні «шкурняки» Бурбаків під прізвищами нібито інших власників, депутати за них не проголосували.

«Реальні власники фірм, які хочуть отримати землю на «Гравітоні» ховаються за іншими прізвищами. І ці власники брати Бурбаки.

Я хочу, щоб всі Чернівці знали, що ця родина до цього часу веде бізнес в окуповану Криму, а саме в Ялті. Сплачують там податки. І кулі, якими вбивають наших хлопців оплачуються родиною, яка хоче отримати землю на «Гравітоні», – зазначив у виступі під час сесії Василь Продан.

Ласі до сенсацій журналісти «демократичних» ЗМІ тоді чомусь ніяк не відреагували на це, адже у більшості підконтрольні Бурбакам, тож берегли честь своїх господарів.

Можливо ви думаєте, що за цей час щирі патріоти Бурбаки, якими вони себе позиціонують, прикрили бізнес на окупованих територіях або переорієнтували його на територію не окуповану Росією? Зовсім ні, і мабуть навіть не збирались це робити.

Звичайно ж на себе брати з Чернівців нічого не оформлюють. Як ми вже неодноразово доводили, більшість бізнес-проектів Максим Бурбак оформлює на  дружину і тата, а ось у Олексія Бурбака бізнес оформлений на… тещу.

Отже знайомтесь, успішне кримське підприємство ТОВ «Скай Плаза». Список засновників просто вражає.

P70321-135509

Юрій Грищенко, – двічі був помічником нардепа Андрія Іванчука, який зараз є заступником фракції «Народний фронт» та правою рукою Яценюка.

Леонід Мельников, – депутат Чернівецької міськради минулого скликання від «Народного фронту».

Юрій Бурбак, – батько братів Бурбаків

Андрій Равлюк, – людина із бізнес-імперії Бурбака, колишній директор «Скай Плази», ТОВ «Флеш» в Криму та «Фінтрасту» (Чернівецьке підприємство тісно пов’язане з діяльністю ПАТ «Гравітон» та Бурбаками). Тепер Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції  у м. Києві

Керівником же значилась Борисова Ольга Іванівна, вона є тещею Олексія Бурбака.

Після перереєстрації згідно російського законодавства, тільки Ольга Борисова значиться в засновниках ТОВ «Скай Плаза» з уставним капіталом 66 мільйонів російських рублів. За інформацією з офіційних джерел, фірма у 2015 році отримала прибуток понад 4 мільйони.

Найголоснішим проектом Ялтинської «Скай Плази» було масштабне будівництво 26-поверхового готелю, але на сьогодні цей проект і досі не реалізований, а кінотеатр, на місці якого мала вирости висотка, зараз здають в оренду.

На Ольгу Борисову оформлена ще одна фірма, –  Сімферопольська «Керуюча команія «Россбан Консалтинг-Крим». Тут вона є співвласником компанії разом з росіянином Андрієм Оксьоновим.

P70321-135630

А ось керівником тут і досі значиться буковинець Олександр Колісник, директор вже згаданого чернівецького «Фінтрасту». Цікавим є той факт, як приховували власників цього підприємства з роками.  До 2010 року ТОВ «Фінтраст» володіли Юрій та Олена Бурбаки, батьки Максима та Олексія Бурбаків. У 2010 році його переоформили на чоловіка Лідії Лещової, вона є тіткою Арсенія Яценюка, а згодом вже оформили на Андрія Яцюка, а директором поставили Олександра Колісника. Яцюк також є співвласником юридичної компанії «Фактор права» спільно з екс-депутатами міськради від «Народного фронту» Юрієм Ватаманюком та Леонідом Мельниковим.

Це лише поверховий аналіз доступних в мережі даних, реальні масштаби бізнесу Бурбаків у Криму наразі невідомі, оскільки ледь не щороку вони переоформлюють фірми на підставних осіб, або осіб з їх кола. Так само, звичайно ж, все відбувається і в Чернівцях, але це вже тема окремого матеріалу.

Роман Данильчук

111

213

Коментарі
 • Народний фронт, а зокрема Бурбаки – це мародери, які наживаються на війні!!!

  • А у бурбаків досить непогано все схвачено. Свої люди поставлені в СБУ, прокуратурі і всіх правоохоронних органах. Щоб ніхто не підкопав.

 • Які вони патріоти?? Наші хлопці гинуть на сході, а ці ублюдки торгують собі вілбно з окупантами плюс платять їм податки. Є сумніви? Аналізуйте чого Бурбак такий противник блокади. Бізнес же не стоятиме на місці.

 • Так щоб всі знали, що бурбаки продають зброю окупантам ту, з якої вбивають наших на сході. Їм далеко плювати на українців, аби лиш гроші вагонами возити.

 • Пазл тепер складається – Бурбак так піниться, коли мова йде за блокаду. Боїться максимка, що його бізнес накриють і втратить гроші. І це лиш мізерна частина правди, де і з ким торгують брати Бурбаки

  • Ще треба уточнити, що Льоша Бурбак досі вільно може перебувати у Ялті без всяких. І ці люди тєльняшку на собі рвуть, типу великі патріоти

 • єто всйо лож! оставтє мого пабратіма в покоє! я на вас запіт напішу! ганьба єтому сайту! рукі прочь от пабратімов в упросвітє а особено от пабратімов фронтових моіх!
  побежала запіт пісать бонбон сдєся гранта тама

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Реванш ОПЗЖ в облраді

  Останні новини