Я публічно підтримую Саакашвілі та його команду, – заступник міського голови Володимир Середюк

02.12.2016

seredyuk_1

Заступник Чернівецького міського голови Олексія Каспрука Володимир Середюк, який представляє партію “Народний контроль”, на своїй сторінці у facebook розмістив допис у якому висловив підтримку екс-губернатору Одеської області Міхеілу Саакашвілі та його партії “Рух Нових Сил”.
На думку Володимира Середюка ця нова політична платформа зможе перезавантажити неефективну систему державного управління та змінити на нашу країну на краще.
“Насправді, сакральна суть будь-якого міста перш за все схована в його людях, які змінюючи себе змінюють світ навколо себе. З хорошими людьми Чернівцям пощастило. Наша громада виховала цілу плеяду активних громадян, які здатні робити по-справжньому великі справи. Але біда в тому, що ми не можемо жити окремо від системи державної влади, яка незримо оточує нас і в ключові моменти історії, яку ми з Вами творимо, хапає нас за руку і не дає довгоочікуваному «Українському чуду» відбутися . На кожного волонтера і активіста знайдеться свій місцевий бюрократ чи київський чиновник, який зробить все для того, щоб існуюча неефективна система не змінювалася . І саме тут захована причина більшості невдач і прикростей місцевої політики. Я впевнений, що Чернівці можуть змінюватися набагато швидше, але для цього потрібні зміни не тільки в нашому місті, але й і у Києві. Тому, я публічно підтримую Саакашвілі та його команду, як тих хто може перезапустити цю країну в напрямку швидкого зростання. І Чернівці будуть в такій країні одним з міст лідерів. Багато активних і порядних людей, яких особисто я знаю і поважаю, вже приєднались до нової та потужної платформи “Рух Нових Сил”. Тому, я закликаю всіх небайдужих чернівчан, давайте змінювати нашу країну та наше місто разом!”, – йдеться у дописі заступника мера.


Нагадаємо, що днями лідер фракції “Народний фронт” у Верховній раді Максим Бурбак жорстко розкритикував партію Саакашвілі, назвавши її “командою одеського розчаруваня” та асфальтним катком проїхався по “Народному контролю”, деякі члени якого вирішили пов’язати свою політичну долю саме з “Рухом Нових Сил”.
Цікаво тільки, чим обернеться така щирість і публічна підтримка Саакашвілі для самого Володимира Середюка. Адже не виключений варіант, що Бурбак дасть команду Каспруку позбутися заступника і той буде змушений виконати наказ свого партійного боса. Навіть незважаючи на те, що в його команді катастрофічно не вистачає професіоналів.

Comments

comments

Коментарі
  • спершу воно літало до Самонемочі, потому воно літало до Народного контролю ,тепер вонол ітає до аферюги з ішаком))))))))))))))) ЗАТИЧКИ! А не пішли би ві всі нафуй! клоуни кончені)))))))))

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Здаються в оренду депутати

    Останні новини