Директор комунального підприємства Унгурян погрожував спалити майно рятувальників на пляжі

13.07.2016

Малібу1

За останні півтора місяці чернівецькій міський пляж на вулиці Донбасівській із тихого місця відпочинку городян перетворився на полігон для серйозних бізнесових розбірок.

Деякі підприємці за якими стоять покровителі з «Народного фронту» чомусь вирішили, що пляж це їхня приватна власність і намагаються встановити там свої порядки.

Ми вже писали про те, що через підставних осіб одноосібно господарювати на пляжі намагається директор МКП «Реклама» Тарас Унгурян.

Ця версія отримала стовідсоткове підтвердження після того, як нам вдалося отримати копію листа начальника Комунальної бюджетної установи «Міська рятувальна станція» Миколи Катинського на ім’я директора Департаменту економіки Ярослава Городенського (копію листа дивіться в кінці тексту).

З тексту цього документу випливає, що підприємець Андрій Курущак орендує на пляжі приміщення площею 38,9 кв.м. Однак, сам підприємець на пляж і носа не показував. Від його імені приходили вже згаданий Унгурян та потерпілий у червневій стрілянині Вадим Богатирьов. Ці двоє самовільно захопили приміщення медпункту рятувальної станції і почали перетворювати його на кафе «Малібу».

унгурян_1

Тарас Унгурян

Більше того, як стверджує Катинський, коли Унгуряну та Богатирьову ввічливо намагалися пояснити, що медпункт на пляжі повинен бути і, взагалі, це комунальна власність міста, вони у відповідь погрожували працівникам станції фізичною розправою, а саму рятувальну станцію обіцяли спалити.

Це виключно чернівецьке співпадіння, але варто нагадати, що переділ сфер впливу на міському пляжі у січні цього року розпочався з того, що трьом підприємцям невстановлені особи спалили їхні кафе.

Будучи людиною з близького оточення Олексія Каспрука, Унгурян, мабуть, щиро сподівався, що витівка з медпунктом зійде йому з рук. Та відвертий лист Катинського сплутав усі карти. В такій ситуації міська влада мала хоч якось відреагувати. Тож, вчора відбулося засідання комісії на якому вирішувалося хто винен і що робити. Щоправда, засідання комісії було напівтаємним, адже незважаючи на суспільний резонанс останніх подій на пляжі, представників мас-медіа на комісію чомусь забули запросити.

Директор МКП «Реклама», який посилено почав робити вигляд, що він не при справах,  віддуватися за свої гріхи прислав підприємця Андрія Курущака. Останній плутано пояснив, що він не знав про те, що «Малібу» було медпунктом, користуватися ним йому дозволив якійсь інший підприємець, який запевнив Курущака, що це його власність. Але ніяких договорів вони не підписували – була просто усна домовленість.

Жодних договорів, в принципі, і не могло бути. Бо приміщення медпункту було рейдерські віджато у рятувальної станції. Члени комісії це розуміли, а тому прийняли рішення, що Курущак має звільнити приміщення медпункту, а літнє кафе має бути демонтоване. Відповідальними за демонтаж призначили інспекцію з благоустрою та її начальника Сергія Обшанського.

І тут маємо ще один цікавий момент. Подейкують, що Обшанський є партнером Унгуряна по небезпечному бізнесу на пляжі. Принаймні, останнім часом він занадто часто почав з’являтися у зоні відпочинку на Донбасівській. І, судячи з усього, активно допомагає Унгуряну позбуватися конкурентів. Бо коли місяць тому три підприємці почали відновлювати свої спалені кафе, незважаючи на поламану руку, на пляж прибіг Обшанський і почав всім розповідати, що це робиться самовільно, без документів і він все демонтує. Хоча, насправді, люди просто відновлювали пошкоджене майно.

обшанський_пляж

Сергій Обшанський. Фото: molbuk.ua

А тепер цікаво буде подивитися, як Обшанський буде демонтувати майно до якого, за чутками, сам має безпосереднє відношення.

Та найбільш інтригуючим у цій ситуації є те, що в результаті Тарас Унгурян примудрився вийти сухим з води. Хоча у листі Катинського чорним по білому написано, що директор комунального підприємства поводив себе на пляжі, як бандит з великої дороги. І комісія міської ради мала б не Курущака заслуховувати, а Унгуряна допитувати  на предмет того чому він у робочий час не службові обов’язки виконує, а власні бізнесові питання вирішує. І при цьому погрожує людям «руки-ноги поламати» та спалити комунальне майно міста.

Але всі комісії, які останнім часом створюються у стінах Ратуші підконтрольні Каспруку, який не мав жодного наміру здавати Унгуряна. Тому комісії довелося хоч якось викручуватися і зробити винним підставну особу.

Тож, залишається сподіватися, що фактом погроз Унгуряна на адресу працівників рятувальної станції зацікавляться поліція та прокуратура.

Водночас, не варто забувати що рятувальна станція на пляжі – це є міська комунальна установа. А Микола Катинський є підлеглим Олексія Каспрука. Тому можна припустити, що після такого вчинку у його роботі знайдуть купу недоліків і спробують по-тихому звільнити з посади, аби не заважав розвиватися на пляжі бізнесу, який «кришує» Унгурян.

Андрій Тисовський

 пляж_док_1

пляж_док_2

Коментарі
 • За твою брехню я вже завтра все демонтую, що ти там Тарасик набудував!

 • А що Пілігрім? Знову мовчить підстилка “фронтовиків”? Людині погрожували, а їм хоть би що

 • Это уровень народного фронта, Каспрук крышует своих отморозков. Хотя вот глянешь на Унгуряна, дрыщ дрыщом, а ещё и угрожает…Конечно из него отморозок не очень, но говорят гавнистый. Я б на месте Обшанского с ним дело не имел, кинет. Хотя может и Обшанский такой же, не зря прислуживает фронтовикам

  • Говорят,в Москве кур доят…..Люди вообще много чего говорят ) скоро пощупаю этого унгуряна,посмотрю из чего он сделан )

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Реванш ОПЗЖ в облраді

  Останні новини