Донька лідера парламентської фракції «Народний фронт» Максима Бурбака вчиться у Лондоні, бо в Україні неякісна освіта

04.12.2018

бурбак

Вартість навчання 20 тисяч доларів на рік

За словами «фронтовика» його донька навчається у Лондоні оскільки він вирішив дати їй якісну освіту. Про це лідер парламентської фракції «Народний фронт» заявив в програмі «Пряма відповідь» на МТРК «Чернівці».

Нещодавно заступниця головного редактора видання «Страна.ua» Світлана Крюкова, під враженням після відвідин Чернівецького університету, написала пост в якому зазначила, що майже уся верхівка «Народного фронту» закінчили ЧНУ. Відповідно вони могли хоча б щось зробити для того щоб вивести рідний університет на якісно новий рівень, адже Арсеній Яценюк був прем’єр-міністром України, а Максим Бурбак міністром інфраструктури. Але натомість вони віддають вчитись своїх дітей у Лондон.

Лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак відповідаючи на пост Світлани Крюкової зазначив, що його донька і справді вчиться в Лондоні і в цьому немає нічого надзвичайного, оскільки він хотів дати їй якісну освіту.

«Моя дитина навчається в університеті в Лондоні. Я спокійно до цього ставлюся. Моїй дитині зараз 21 рік, це раз. Хтось вважає, що дитині треба придбати квартиру, хтось  вважає, що дитині треба якесь придане давати. Ми зі своєю дружиною вже давно вирішили головне, що ми повинні дати їм освіту. Дати якісну освіту і вони повернуться в Україну, і будуть працювати на благо України. Моя донька у 21 рік вже може сама вирішувати, де їй краще навчатись», – зазначив Максим Бурбак.

За повідомленнями ЗМІ донька голови фракції “Народний фронт” Максима Бурбака – Катерина навчається у Великобританії – в Міському університеті Лондона. Відзначимо, вартість навчання там від 20 тисяч доларів на рік. До цієї цифри потрібно додати також плату за проживання, харчування та дозвілля.

Нагадаємо Максим Бурбак отримує як депутат Верховної ради зарплату 260 тисяч гривень на рік, це трохи більше 9 тисяч доларів.

Comments

comments

Коментарі
 • Так на Україні тільки заробляють, контрабасять, брешуть обкрадають, щоб їхні чада мали якісне життя та освіту.А українські діти, патріоти своєї держави мають стояти в окопах захищати панських діток і Бурбака, що ще міг більше красти. .

 • Причем здесь зарплата? Три-пять “походов” контрабандных партий сигарет и 25 лет может доця спокойно “учиться”….Благо, все в своих руках и руках “однопартийцев”!

 • А що вiн особисто зробив для покращення якостi освiти? I звмчайно, Бурбак спокiйно ставиться до того, що його донька вчиться за кордоном. Адже вiн не пов`язуэ своэ майбутнэ з Украiною. Ось такi патрiоти – фронтовики.

 • Цей жирний боров Бурбак разом з стприм шизофрєніком Салогором обікрали не тільки область а і країну на ТРИ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ. А наші правоохоронці засунули свої язики собі в задниці і бояться щоб Бурбак не погнав їх з хлібних посад. Цигарки і фурами та контейнерами. Ліс ешелонами за кордон вивозять. Їм зарплата потрібна щоб телефон поповнювати тільки.

 • А що ж це міністр освіти від навозного фронту не може покращити освіту? Ай яй яй!!!

 • Люди, не дайте себе знову обдурити цим “володарям долі”! Бо вони знову вже розповідають про свої здобутки. Зупинили дефолт, тіпа.. Де СТІНА, Сєня?

 • Бугагашенькі!!! Це чудово, барани продовжують бліяти про найкраще майбутнє України. Майбутнє вже наступило для бурбаків та іншої мерзоти!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Ангельський ректор у футлярі